Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niecierpie zdesperowanych kobiet

Polecane posty

Gość gość

zostawilam chlopaka ktory uwazam nie byl dla mnie, nie jestem kobieta ktora bedzie tkwila w jakims glupim zwiazku zeby nie byc sama, rozeszlam sie z nim bo zwyczajnie niedogadywalismy sie i mielismy inne opcje na zycie, wiem ze jemu bylo przykro ale coz, mam jedno zycie i chcer je wykorzystac jak najlepiej, poznalam kogos potem i teraz czuje ze zyje, jestem najszczesliwsza osoba na ziemi,ale moja kolezanka skwitowala to tak: aa pewnie on niechcial sie wiazac na stale....wlasnie on chcial ale ja go niechcialam, tylko dla kobiet nie wytlumaczysz ze kobieta ma prawo odejsc od kogos jak nie ma uczucia, boze jakie to smutne ze kobiety nawet w wieku 39 lat uwazaja ze to facet musi zostawic kobiete a nie odwrotnie, niektore nie rozumieja ze nie kazda jest na tyle odwazna i moze odejsc od jednego zeby dac szanse iinemu tzn zaczac sobie szukac kogos z kim naprawde bedzie szczesliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwaliłaś się już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czym się tu chwalić, to normalny opis, kobieta ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zostawiłam chłopaka nie mając na oku innego, to ludzie się dziwili, tak jakbym powinna wisieć na nim do momentu aż przyjdzie konkurent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to jesteś właśnie strasznie głupia skoro zostawiłaś fajnego faceta , który chciał się z tobą żenić, bo ci się znudził i "nie było uczucia". Jesteś żałosna i infantylna. Nie na tylko na motylkach w brzuchu związek się opiera durna lampucero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie bo jak odejść, to do następnego ale tak w nicość? niektórym to się w głowach nie mieści chyba no i nie pił i nie bił i jeszcze bogaty, a ta odeszła jakas wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara krowa 40 lat, na ryju już zmarszczki, a ona zostawiła fajnego faceta, który myślał o niej poważnie, bo ona nie miała motylków w brzuchu, i teraz stara pudernica się tym chwali na forum, nie wiadomo w sumie po co? Tylko swoją głupotę pokazujesz, psychika 15 latki marzącej o księciu z bajki... ale ty masz juz 40 lat stara krowo, dorosnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, takie ciasne rozumki to tylko od durnych lampucer potrafią zwyzywać z braku jakichkolwiek mądrych argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa33 (Ewa CZ.....K) zajmij się lepiej robotą stara pudernico, ktora tylko cale dnie siedzi na forum i pie\rdzi w stolek, pija kawki, ale kase bierze, powinni cie wywalic krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co te wyzwiska?? Wasz poziom jest żałosny, tak jak wy tkwiace w beznadziejnych zwiazkach i mające ból duupy, że ktos potrafi być niezależny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież autorka napisała, że się nie dogadywali itd., co oznacza że nie chodzi o jakieś durne motylki, tylko tkwienie z człowiekiem który do nas nie pasuje. Nie ważne ile ma się lat, ale lepiej jest płakać że się faceta nie ma, niż smęcić że się go ma, bo to drugie to szczyt żałosności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
Mnie najbardziej dziwi, że kobiety najczęściej decydują się odejść kiedy facet zdradzi, pobije, albo rozpije się ( oczywiście są też takie które pomimo tego nadal z nimi są), a nie chcą widzieć, że zdrady i inne takie tam.. to tylko następstwo, braku szacunku i miłości do ich osoby. Ale zamiast odejść za w czasu to czekają na punkt kulminacyjny pomimo faktu, że widziały że przed zdradami był brak pomocy, wsparcia, zrozumienia i emocjonalne odrzucenie... to co decyduje o braku miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda odrzuca mnie sposób wysławiania się autorki, ale zgadzam się w stu procentach z jej opinią. i tak owszem, też bym odeszła od kogoś będąc w "zaawansowanym wieku" zdaniem wiejskich kurek i innych gąsek, dla których byle jaki chłop i byle jakie dzieci to najwyższa wartość świata. lepiej być z kimś przez rok i doświadczyć cudu miłośc****asji, pożądania, niż męczyć się z jakimś kluchem 20 czy 30 lat, bo tak wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w ogóle autorka nie napisała, że ma 40, tylko że kobiety nawet w wieku 39 nie rozumieją sprawy, więc równie dobrze może to być wiek przykładowy, wiek jej koleżanki, sąsiadki czy tam siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według tych przeciwniczek autorki powinno się robic tak: - tkwić w dennym związku, bez dogadywania sie i perspektyw - udawać że wszystko gra - rozgladać się za nowym frajerem i go usidlić - nadal być w związku i testować nowego frajera- zdradzać po prostu - ocenić czy nowy zdaje egzamin - dopiero wtedy kopnać w duuupę faceta Żałosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka: mam 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, po 30 to już trzeba się uwieszać na tym co się ma, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwieszać i próbować niszczyć inne związki, muł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 12.48 cenny plan ;) należy też powiedzieć facetowi w momencie odejścia "nie byłam z tobą szczęśliwa", tak żeby wiedział, ale nie mógł już nic zrobić bo nowy facet już przetestowany i gotowy do wzięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z nowym nabytkiem myk i od razu w ciaży ;) i uuupsss.....cud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża z miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda ze nie kazda kobieta jest na tyle odwazna zeby odejsc od faceta ktory nie jest dla niej, dla niektorych to koszmar, ja tez odeszlam od kogos a moja mama skwitowala to tak: oh teraz bedziesz samotna, a ja na to nie poszukam sobie kogos z kim naprawde bede szczesliwa, dla niektorych to wogole niewykonalne, jak moze kobieta odejsc od kogos, trzeba przeciez twkic z byle kim bo kobieta sama to cos okrpnego, ja nie przyjaznie sie z takimi pustymi kobietami dla ktorych szczyt szczescia to facet w domu ktorego sie nie kocha, wspolczuje takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×