Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Kurwa, boje sie, po co oglądałam film dokumentalny o ufo w nocy!!!!

Polecane posty

boje sie ciemności, która mnie otacza :( serio boje sie co chwile, że za plecami stoi kosmita itd :( bo obejżałam przed chwilą film dokumentalny o UFO , zwykle czuje sie komfortowo w ciemności, a teraz jestem cała pos/rana i przerazają mnie wszystkie dziwne dźwieki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapal światło? zaśpiewaj sobie metal dla poprawy nastroju? albo ja Ci zaśpiewam: aaaaaaarrrrrraaaaaarrrrrrraaaaaaamiauuuuuuaaaaatrrrrrrrrrrrrprprprprprrraaarmiau!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteś kretynką, skoro na folk metal powiedziałaś, że to "nie jest metal, to są podrasowane wygibasy coś jak irlandzkie albo szkockie" :D :D :D :D Jaka debilka, umarlam ze śmiechu :D choć Man of the Moona który sie upierał dziś że klasyczny heavy metal to nie metal nie pobijesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście pytałam Kasię, nie pomarańczkę:) umyj glany, hehe, a rysujesz sobie na nich te kwiatuszki czy to nie Twoja subluktura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to nie jest metal, to są podrasowane wygibasy coś jak irlandzkie albo szkockie" Wkleje ten cytat na jakimś forum dla fanów folk metalu, bedzie beka, i przyjdą tu i będą sie z ciebie śmiali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleje ten cytat na jakimś forum dla fanów folk metalu, bedzie beka, i przyjdą tu i będą sie z ciebie śmiali usmiech.gif x może zaczną słuchać ładnej muzyki irlandzkiej, rozwija duszę:) x gość dziś o mam obrońcę:) przytulisz mnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"może zaczną słuchać ładnej muzyki irlandzkiej, rozwija duszę" myśle że słuchają jej obok folk metalu, sporo fanów folk metalu to jednoczesnie fani muzyki celtyckiej. Ahh, objaśnianie meandrów świata metalu plebsowi, cóz za przyjemne zajęcie, ile zdziwienia plebs jest w stanie z siebie wykrzesać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie byłam ubrana jak indianin :D :D :D może ciebie tak mamusia kiedyś ubrała na bal przebierańców, ale nie mierz innych swoją miarą :) Choć przyznam, że planuje sie kiedyś ubrać na jakiś festiwal jak pani wiking :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć przyznam, że planuje sie kiedyś ubrać na jakiś festiwal jak pani wiking usmiech.gif x bekowo będziesz wyglądać, jak nie-plebs:D :D :D oj, dzieciuchu, dzieciuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak inaczej nazwać osoby, które słysząć folk metal doznają dysonansu poznawczego i twierdzą, że to co słyszą to nie może być metal, tylko "podrasowane wygibasy coś jak irlandzkie albo szkockie" :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bekowo będziesz wyglądać, jak nie-plebs" nie bede wyglądała "bekowo" bo na metalowych i pokrewnych festiwalach sporo ludzi ubiera sie specyficznie, po prostu wezmą mnie za fanke viking metalu i bedą zaczepiać, podrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy pytasz jak inaczej nazwać? brakuje Ci słownictwa do nazywania otaczjącej Cię rzeczywistości? proponuje zająć się lekturą książek, zamiast słuchania mało ambitnego tandetnego napiertalania w intrumenty i wypisywania o tym bzdur na kafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede wyglądała "bekowo" bo na metalowych i pokrewnych festiwalach sporo ludzi ubiera sie specyficznie, x nie wiem po co użyłaś słowa "bo", druga część zdania nie tłumaczy pierwszej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież czytam ksiązki, jestem wyedukowaną metalówą renesansu :) "nie wiem po co użyłaś słowa "bo", druga część zdania nie tłumaczy pierwszej" no ale dla kogo niby bede wyglądala "bekowo" na takim festiwalu? dla broken, która przyjdzie popatrzec, jak sie szlachta bawi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Buahahaaaaaaa, Dobre" skoro taki suchar cie śmieszy, to współczuje że sie urodziłas :) Nie nie chodzi o to, że to żarty z metalu a z metalu nie wolno żartować, tylko o banalność tego żartu, brak błyskotliwości i ogólną nude, taką sucharowość, niczym u strasburgera w familiadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlachta, hehe, raczej dzieci, które juz nie mają z sobą co robić i robią z siebie błaznów:( i myślą, że to fajne:( smutny widok nędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×