Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zdzisław9

Leżak się boi Telegrama jak diabeł święconej wody

Polecane posty

1 minutę temu, RymCym+ napisał:

zmyślasz... minimum kilka ostatnich lat forum miałeś konta i to jest do sprawdzenia:

trzynasty

one three

thirteen

thirtheenth

jeden trzy

1/4 milionera

by wymienić tylko kilka kont

To idź i screeny bo nie miałem po prostu byłem podpisany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajne miala dlonie ta wieczna kochanka, pewnie niezle massowala siuurka nimi

ale jak mi napisala, ze faceci zawsze gonia do jej wielkich cyyckow to mnie odrzucilo wtedy troche jakos ze niejeden jej lizal te maciory o masakra jakas dla mnie praawiczka to niepojete ale kandydatke na matke dzieci stracilem standard XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze że pravola na kowbo nie było bo tam dużo nieletnich było julek a to stary zbooczeniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jakbym mial sytuacje ze sie zblizylem do dziewczyny i w ogole i milosc a ona nagle z innym i mi koop w duupe to bym sie zabil na bank, jak ja juz przez internetowe baby chcialem targnac na siebie, bo sie zakochalem przez internet, a one kosza mi daly i o innych facetach, to ja juz depresja i mysli samoboojcze, dlatego nie chce wiedziec co by bylo gdyby mi sie tak w realu stalo z prawdziwa dziewczyna, jestem zbyt wrazliwy na baby, latwo mnie moga zniszczyc i moja psyche, dlatego niestety, prawdopodobnie umre jako praawik i nigdy nie bede spal z dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RymCym+ napisał:

dobrze że pravola na kowbo nie było bo tam dużo nieletnich było julek a to stary zbooczeniec...

ALE BYM MIAŁ BRANIE JAKBYM DAŁ MOJĄ UMIĘŚNIONĄ KLATE W AWATAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zdzisław9 napisał:

ALE BYM MIAŁ BRANIE JAKBYM DAŁ MOJĄ UMIĘŚNIONĄ KLATE W AWATAR

hahaha... ale by polewa była z twojej szpetnej moordy...tam takich jak ty tyrano bezlitośnie... może dobrze, bo jeszcze byś sobie coś zrobił 😆 leżak może potwierdzić jakie tam przeróbki robili z loko i luffym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez sreosie to akurat bylem taki smutny i przygnebiony ze zaczalem torturowac sie w lodowatej wodzie na outdoorze zeby sobie humor poprawic haha i teraz sobie jezdze po Polsce na rowerze i plywam sobie gdzie chce 😄

dzisiaj w jakiej rzece zajeebistej plywalem 😄  chcialem zeby mnie nurt porwal i ciekawe gdzie bym doplynal ale byloby fajnie 😄

wiec cos tam tej sreosi zawdzieczam, moze sie nie spotkalismy, ale fajnie mi sie plywa teraz na outdoorze, plywam sobie gdzie chce haha 😄 piekna sprawa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, RymCym+ napisał:

hahaha... ale by polewa była z twojej szpetnej moordy...tam takich jak ty tyrano bezlitośnie... może dobrze, bo jeszcze byś sobie coś zrobił 😆 leżak może potwierdzić jakie tam przeróbki robili z loko i luffym

Szympans ja mam normalną morde w przeciwieństwie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zdzisław9 napisał:

Szympans ja mam normalną morde w przeciwieństwie do ciebie

ja jestem przystojny, a ty masz m0rdę ruską, zapadłe poliki, ślipia jakieś dziwnie osadzone jak FAS, odstające uszy... zjedliby cię tam XD tam ludzie byli bezlitośni.

Edytowano przez RymCym+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RymCym+ napisał:

ja jestem przystojny, a ty masz m0rdę ruską, zapadłe poliki, ślipia jakieś dziwnie osadzone jak FAS, odstające uszy... zjedliby cię tam XD tam ludzie byli bezlitośni.

TU MASZ OPINIE JAK JESTEŚ PRZYSTOJNY    https://imgbox.com/RMWPnPQg

Mi Dużo dziewczyn pisało że wyglądam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha Andrzej Sawicki pamietam to jak KittyD to pisala hahah ale mialem polewke 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zdzisław9 napisał:

 

Mi Dużo dziewczyn pisało że wyglądam dobrze.

dlatego jesteś 33 letnim praviczkiem 😆 nie ośmieszaj się... przystojny facet nie ma szans być tak długo pravolem, dziewczyny same się zalecają, ale karm się copium, tyle ci zostało. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, RymCym+ napisał:

dlatego jesteś 33 letnim praviczkiem 😆 nie ośmieszaj się... przystojny facet nie ma szans być tak długo pravolem, dziewczyny same się zalecają, ale karm się copium, tyle ci zostało. 😉

Nie jestem, ja macałem ciipki koleżankom jak miałem 15 lat a seks kilka lat później był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zdzisław9 napisał:

Nie jestem, ja macałem ciipki koleżankom jak miałem 15 lat a seks kilka lat później był

tak, tak... wtedy gdy cię dziewczyny z klasy z radkiem z czatolina po jajach kopały i pluły na ciebie... smacznego cope 😆  nara mitomanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah 😄 seeks kilka lat pozniej z kolezankami ktorymi macal ciipki 😄 gdy mial 15 lat 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo ... zaraz pieerdolne z tego praavika dawno sie tak nie smialem z nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kalg0n napisał:

hahah 😄 seeks kilka lat pozniej z kolezankami ktorymi macal ciipki 😄 gdy mial 15 lat 😄

z innymi praviczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Żyje z własnego kapitału napisał:

A pod koniec strony to wszystkie już po 18 były 

Ale beka z mitomana, tak nieźle....to był około 2016/2017...a strona kaput w 2018. To, jak one miały w 2016 po 12-14 to w 2018 miały po 14-16 gdzieś...nieźle po 18 lol.  Jetes kłamcą, mitomanem itp. Ogólnie to najlepiej ciebie ignorować, bo karma zrobi swoje, ale ciężko czasem. ..Powinni ci dać takiego perma, że w kaftan i pokój bez klamek.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, RymCym+ napisał:

tak, tak... wtedy gdy cię dziewczyny z klasy z radkiem z czatolina po jajach kopały i pluły na ciebie... smacznego cope 😆  nara mitomanie...

Mnie utkwiło, jak kochaś Pravika- Kotarba pisał, że sprowadził sobie do domu dziewczynę i chyba wlał jej. Na końcu wyrzucił ją za drzwi i laska chyba w samych majtkach siedziała na wycieraczce. Taki jest biznesmen z Azji 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Mnie utkwiło, jak kochaś Pravika- Kotarba pisał, że sprowadził sobie do domu dziewczynę i chyba wlał jej. Na końcu wyrzucił ją za drzwi i laska chyba w samych majtkach siedziała na wycieraczce. Taki jest biznesmen z Azji 😄

tak, ćpunkę sobie ogarnął, potem w alkoholowym amoku ją nagą wypierdzielił za drzwi... straszny patus, a przemek mu jeszcze musiał ciągnąć by go nie bił... jprdl XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Mnie utkwiło, jak kochaś Pravika- Kotarba pisał, że sprowadził sobie do domu dziewczynę i chyba wlał jej. Na końcu wyrzucił ją za drzwi i laska chyba w samych majtkach siedziała na wycieraczce. Taki jest biznesmen z Azji 😄

HAHA, TEŻ TO PAMIĘTAM

TYLKO, ZE TA LASKA PONOĆ JESZCZE PO WSZYSTKIM PROSIŁA, ABY JEJ OTWORZYŁ I KLĘCZAŁA PRZED NIM, LOL

ALE TAKICH GŁUPICH SZONÓW LECĄCYCH NA AGRESYWNYCH KRYMINALSÓW TO NIE ŻAL WCALE

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RymCym+ napisał:

tak, ćpunkę sobie ogarnął, potem w alkoholowym amoku ją nagą wypierdzielił za drzwi... straszny patus, a przemek mu jeszcze musiał ciągnąć by go nie bił... jprdl XD

Błagam Cię 😅

A wiesz, że patrząc na Twój awatar cały czas nasuwa mi się grupa krwi, która podobno jest najlepsza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle to czytałaś jak opisywał, jak jakąś bezdomną narkomankę za parę zeta namawiał do zrobienia loda? i potem się chwalił, że mu zrobiła... jprdl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle to czytałaś jak opisywał, jak jakąś bezdomną narkomankę za parę zeta namawiał do zrobienia loda? i potem się chwalił, że mu zrobiła... jprdl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RymCym+ napisał:

a w ogóle to czytałaś jak opisywał, jak jakąś bezdomną narkomankę za parę zeta namawiał do zrobienia loda? i potem się chwalił, że mu zrobiła... jprdl....

Która normalna kobieta by chciała alkusa z wzrostem 150 cm? 

Facet powinien być zaradny, wysoki i kochający.. O dobrymi traktowaniu swojej matki, chyba nadmienić nie trzeba 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×