Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zespół na wesele woj. lubelskie

Polecane posty

Gość Marta

Bardzo fajny zespół na wesele to Efez, punktualni, łatwy kontakt i repertuar na czasie:classic_cool:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola

u nas tez grał zespół efez, mieliśmy przyjęcie w Hotelu Vesaria, było przepięknie 🙂 Jedzenie było wyśmienite i goście bawili sie do samego rana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolciasaaa

A co sądzicie o Agencji Muzycznej Prestige z Lublina? Bawił się ktoś na weselu z tym zespołem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Zespół Efez to bardzo dobry wybór! Repertuar i poczucie humoru rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka

ja z kolei mam bardzo pozytywne wrazenia i wpomnieniaz http://www.zespolfiesta.net/ , Fiesta jest chyba z samego lublina ale nie pamietam dokladnie , chłopaki oraz dziewczyny dają rade Pani Magda swietnie sobie radziła też z organizacja zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniam
Dnia 11.03.2019 o 10:37, Gość Jolciasaaa napisał:

A co sądzicie o Agencji Muzycznej Prestige z Lublina? Bawił się ktoś na weselu z tym zespołem ? 

Ja miałam okazję bawić się przy ich muzyce. Dla mnie oni i zespół fiesta w Lublinie to dwie najlepsze grupy ale ten drugi bardziej trafił w mój gust muzyczny. Każdy ma inny gust wszystkim gościom na weselu dogodzić nie można 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 'adamski

z Lubelskiego to ewidentnie moge polecic Fieste z lublina, grali na weselu mojej siostry i super się ich słucha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ktoś jeszcze bierze na wesela zespoły? nie lepiej prawdziwą muzykę puścić w oryginalnym wykonaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uss
15 godzin temu, Gość 'adamski napisał:

z Lubelskiego to ewidentnie moge polecic Fieste z lublina, grali na weselu mojej siostry i super się ich słucha .

wystawili fakturę vat za udługę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Witam. Możecie polecic jakis godny zespol weselny? Na forum czytam same pozytywy o Efez. Widzialam, kilka nagran ale nie bylo jakiegos szalu. Moze, ktos sie wypowie kto bawil sie na weselu przy tej kapeli?  🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina

Ja polecam Fiestę z Lublina, grają fajnie i są przesympatyczni jednocześnie. Bardzo dobrze się przy ich muzyce bawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/oprawa/zespol-na-wesele
Macie tutaj całą listę zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka

zespolfiesta.net mają bardzo fajną prezentację na stronce, a na żywo wypadają jeszcze lepiej myślę że warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zespół Gest nie jest fajny, a się prezentuje nie do odebrania jako pozytywny zespół okolicznościowy na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spam
Dnia 12.09.2019 o 09:54, Gość anielka napisał:

zespolfiesta.net mają bardzo fajną prezentację na stronce, a na żywo wypadają jeszcze lepiej myślę że warto 

dajta spokój z tym spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×