Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eelfik

Jaki laptop dla nastolatka? Co polecacie?

Polecane posty

Gość myreek
Polecam Lenovo, ogólnie dobre laptopy. Korzystam już o 5lat i bez żadnej awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak lenovo jest fajne. Seria legion warta uwagi, bo i do nauki i do grania, do tego fajne głośniki i deisgn też młodzieżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko tak na dobrą sprawę zależy od tego jaki budżet posiadasz na zakup laptopa, jeżeli chcesz na nim grać to polecam kartę graficzną dedykowaną i mocny procesor. Musisz jednak liczyć się z wydatkiem rzędu 2500zł. www.Bravis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze asus? ja mam i jest dobry. mozna też pójśc do sklepu, np w media expert na pewno ktoś pomoże przy wyborze. warto zobaczyc co jest dostępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten acer jeśli chodzi o jakość do ceny wychodzi na prawdę zacnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiśka
Teraz są tak dobre gry, że niestety laptop, dla nastolatka powinien być dosyć mocny. Znajomy szukał, niedawno, może jego lista trochę pomoże http://frappe.pl/najmocniejsze-laptopy-na-swiecie/ Warto popytać nawet w sklepie, jeżeli trafisz na dobrego sprzedawce, powinien dobrze doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesik32
No to kilka fajnych porad i opinii o różnych laptopach znajdziesz na portalu http://www.wybieramlaptopa.pl rankingi i recenzje są naprawdę fajnie przygotowane, więc pomogą Ci w podjęciu dobrej decyzji przed ostatecznym zakupu. Ja sam skorzystałem z ich porad i nie pożałowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laptop jest funkcjonalny, łączy wszystkie cechy i telefonu i kompa stacjonarnego. Na avans. pl mozesz sobie pooglądać jakie mają ciekawe sprzety, jakbym miała Ci coś polecać to tylko HP albo PacardBell, bardzo dobre laptopy mają. Samsungi i asusy też zasługują na miejsce w rankingu, ale jeżeli HP mieści się w twoim budżecie to bier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam dell w media expert, dobry sprzęcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćantoninka28
Hmm, nie wiem czy warto sugerować się marką, chyba istotniejsze są parametry, ktore trzeba dobrać tak, by pasowały do potrzeb uzytkownika. Na kuponiarnia.pl/promocja/elektronika/komputery/laptopy/ widziałam wyprzedaż laptopów, moze znajdziesz model dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynia55
Mimo wszystko dobra firma ma znaczenie. ;) Laptop dla nastolatka raczej nie będzie wykorzystywany wyłącznie do pracy. Ciężko znaleźć coś za 2000zł co nadałoby się również do rozrywki. Dobrą opcją mogą być laptopy poleasingowe bądź używane. Polecam zajrzęc tu: http://dedykowanesystemy.pl/elektronika/oplacalne-uzywane-laptopy/ Można czasem dostać coś o wiele mocniejszego, a tańszego od nowych pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj na grupie facebooku Zakochani w technologi ;) powinni pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli kupisz w media expert to nie zapomnij o ankiecie ;) mozna wygrac 750zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ta grupa najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sprawdź na media expert, tam jest szeroki wybór no i promocję są bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ta ankieta w ME sztos. Wygrałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkakulka93450
ja w media expert kupilam lg za 2200 i dzieciak przeszczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ankiecie ME nigdy nie wygrałem ale zawsze jest dreszczyk emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara91q
Najpierw przeanalizuj do czego nastolatek będzie głównie używał laptopa i dostosuj do tego parametry sprzętu. Gdy by Ci było ciężko znaleźć odpowiedni, to polecam zajrzeć na stronę sklepu www.korzystneit.pl , tam możesz niektóre podzespoły laptopa powymieniać na lepsze i dostosować go do potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×