Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy gardzicie kobieta ktora nie jest dziewica

Polecane posty

Gość gość

bo stracila dziewictwo z wibratorem? powaznie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam na pytanie autorki. Jestem facetem i odpowiedź brzmi tak. Nie zaakceptowałbym kobiety, która nie jest dziewicą. Innych nie chcę i nigdy nie chciałem. Uważam, że facet tylko z konieczności wybiera nie-dziewicę, bo nie potrafi zaciągnąć dziewicy do łóżka, ale w głębi duszy każdy by chciał niewinną oprócz zboków, którzy lubią tarzać się w g*****e. P.S. to szczera i prawdziwa odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to jest jakas różnica? Zazdrość o byłego partnera z którym juz nic ją nie łączy? Czy to ma sens? To jest głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy dziennie walisz konia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, który nie jest prawiczkiem wymaga dziewicy? "tylko takie chcę"? żałosne. Wiadomo, każdy chciałby byc tym pierwszym, nie wiem czy chodzi tu tyle o zazdrosc, co o chęc oddania się sobie wzajemnie poraz pierwszy:-) mój facet zapytany o to odpowiedział, że wolałby żebym była, ale nie przeszkadza mu to że nie jestem.Niestety, prędzej czy później dziewictwo się traci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gardze bo boje sie, ze bedzie miala porownanie, a wibrator to juz w ogole lepszy ode mnie mam malego i szybko sie spuszczam :( lepiej zeby nie wiedziala co dobre, inaczej to szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak chcę tylko dziewice i mam do tego prawo, jeśli one mnie chcą (a chcą) bo każda moja kobieta była dziewicą, to nic wam do tego co ja robię. Ani mnie nie zmusicie, żebym wziął przechodzoną, ani dziewicy, żeby mnie nie chciała. Jak wam dadzą stówę na ulicy to weźmiecie, nawet jeśli wiecie, że nie zasłużyliście. I przestańcie ściemniać, o tym, że facet bierze dziewicę, by nie być porównywanym z innymi, bo prawda jest taka, że każdy normalny chce dziewicę i nie bez powodu jest operacja rekonstrukcji błony, a dziewice w handlu kobietami są najwyżej wycenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem dziewica, ale nie chce faceta ktory bylby ze mna tylko z tego powodu :/ juz wole to zrobic z wibratorem jak autorka zeby nie dawac facetowi satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam żeś jest k***a przechodzony,******czowi sie zachciało "towaru" najlepiej wycenionego. P*****lnij sie w łeb człowieku, utrata dziewictwa to normalna sprawa, jak już zaliczysz, to pewnie zostawiasz i tak kolejne, niedługo się "niewinne" skończą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda moja była dziewicą...rety jaka antyfabryka dziewic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wól sobie, i rób co ci sie zywnie podoba, ale nie masz prawa mówic o innych kobietach, że są przechodzone. Co o sobie powiesz w takim razie?żałosne..jak to facet goni zajączka żeby czuc sie panem:-) wiesz co, jak ludzie się kochają to mają w d***e głęboko, co kiedy i z kim robił partner wczesniej. Ja miałam dużo facetów i jakoś dziwnym trafem nie porównuje mojego chłopaka z nimi, ba nawet mi to nigdy do głowy nie przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą, po co piszesz, skoro to już nie jest dziewica ta laska? jakie to ma znaczenie, czy my nią gardzimy czy nie.Głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chce w takim razie przechodzonego *****cza, zly towar, pewnie ma zgnilego ptaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc 18.11 dobre;-) heh ja tego nie traktuję w ten sposób, ale jestem pierwszą dziewczyną mojego chłopaka. To mnie uspokaja;-) myślę, że nie ma co rozpamiętywac takich rzeczy, zycie toczy się dalej, zresztą nawet jakby facet mój miał kogos przede mna, to ma taka skleroze ze watpie aby cos pamietał;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez wole prawiczków,a nie takiego pederaste z kiłą :D won do arabusów tam se moze harem zalozysz jak cie nie zatluką wczesniej jakimis kijami bo to dzicz jest lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak...prawiczki są rozchwytywane i darzone pełnym respektem przez kobiety. Hahahaha. To *****cze rozdziewiczają większość kobiet. Same tego chcecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×