Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

operacja nosa w Łodzi

Polecane posty

Gość gość

Czy to prawda, że po poprawce nie powinno być gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pójdziesz do Łodzi na operacje to bedzie napewno gorzej. Szczegółnie Dermed omijaj z daleka! ul. pIotrkowskiej tam jest rzeźnia i ubojnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale są też inne kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dwa lata po operacji i nos wciąż boli , nie mogę go dotykać ( najgorsze wyciskanie zaskórniaków). Nie mogę jeśc, przez kłopoty z oddychaniem. Czy poprawka coś pomoże, nikt mi tego nie zagwarantuje. Najgorsza jest depresja, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto Cie operowal w tej Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, własnie a kogo polecacie w tej Łodzi do reoperacji? Tak pytam, ale pewnie już nikomu nie zaufam. Przejechałam się nieźle i mi wystarczy do końca moich opłakanych dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze omijac ta babe to już wiemy :D a co powiecie o Juraha czy jak mu tam czy Krawczynski ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak a inni? Nie planuję op. bo uważam, że to głupota, ale wpisując w wyszukiwarce to nie jedyni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można się załamać psychicznie żyjąc z bolącym nosem i mając świadomość, że raczej to nie minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radze Ci chodzic do żukowskiej w Łodzi na operacje bo Cie oszpeci i sie załamiesz, potem bedziesz mieć dopiero problem. Od chirurga do chirurga, od banku do banku po pozyczki na poprawki. Depresja, cierpienie..... a nawet to najgorsze.... Nie dajcie sie nabrać na naganiaczki czyli osoby które udają tzw. "zadowolone pacjentki". Piszą przez lata na forach i kłamią żeby ściągać ludzi na operacje, oni nie mają sumienia liczą się tylko pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×