Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Podoba wam sie ta okładka albumu? Bardzo ładna

Polecane posty

http://i476.photobucket.com/albums/rr123/daanders/DawnOfTheBlackHearts.jpg To okładka bootlegu "Dawn of the Black Hearts" norweskiego zespolu black metalowego Mayhem. Na okladce znajduje sie prawdziwe zdjęcia martwego ciała członka zespołu, Per Yngve Ohlina, pseudonim "Dead".Per Yngve Ohlin słynął z tego, że sie nie mył, swą odzież zakopywał w ziemi i potem wykopywał i nosił na koncertach, samookaleczał sie i przynosił zgniłego martwego ptaka na scene :) 8 kwietnia 1991 popełnił samobójstwo strzałem ze strzelby w głowe zostawiając pożegnalny list o następujacej treści "nie należę do tego świata, jestem leśnym demonem i z lasu pochodzę. Teraz chcę do lasu wrócić... Pomysł odebrania sobie życia nie zrodził się w mojej głowie ostatnio. Myślałem już o tym od kilkunastu lat. Muszę zobaczyć co jest poza...". Ciało Deada zostało odnalezione przez innego członka zespołu, Euronymousa(który sam padł 2 lata później ofiarą morderstwa, zabił go kolega z zespołu, Varg Vikernes :D ).Gdy znalazł ciało, wziął aparat fotograficzny i zrobił kilka zdjęć, jedno z nich zostało wykorzystane do okładki tego bootlegu :D . Ponadto rzekomo zatrzymał dla siebie kawałki rozbitej czaszki, by zrobić z nich amulety. Krążą też pogłoski, że zjadł mózg Deada. :) Podoba sie wam ta okładka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwe zdjęcia martwego ciała... Ty naprawdę Jesteś takim debilem czy tylko udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, widziałam kiedyś tę okładkę i wiem, że jest na niej prawdziwy trup. Moim zdaniem chore nieco, żeby tak gloryfikować śmierć. Poza tym jakie to niskie, by robić sobie sławę przez szokowanie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 a w IIzdzie ci sie nie poprzewracalo przypadkiem? Wez sie dziecko do roboty bo sie staczasz z kazdym postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy trup, który się zastrzelił, odłożył broń, a na niej położył nóż. Kaszaniasta, weź Ty się k***a za projekt edukacyjny, bo w gimnazjum musisz to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy ten bootleg został wydany to Mayhem było jeszcze garazowym zespołem, i na tym słaby jeszcze nie zdobyło, dopiero cała afera z paleniem kościołów i zabójstwem Euronymusa przyniosła im sławe, ale to nie było raczej celowe działanie dla rozgłosu :D "Prawdziwe zdjęcia martwego ciała... Ty naprawdę Jesteś takim debilem czy tylko udajesz?" A co, wątpisz, ze te zdjęcie jest prawdziwe? :D to lepiej uwierz, bo jest :D to powszechnie znana historia w środowisku metalowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawdziwy trup, który się zastrzelił, odłożył broń, a na niej położył nóż." euronymus dał tam ten nóż jak robił zdjęcia :) Poczytaj sobie troche o tym, bo kompromitujesz sie zaprzeczajac tej historii :) hehe idiota pierwszy raz usłyszał o ekscesach swiata metalowego i jest zaszokowany i nie może uwierzyć ze to prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ty możesz wiedzieć o środowisku metalowym, gimbusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej niż ty, bo słucham tej muzyki 6 lat i byłam na kilkudziesięciu koncertach i festiwalach, znam kilkaset zespołów, a ty jak widać nie słuchasz skoro nie znasz tej historii, i zaprzeczasz zaszokowany, że to prawda, przerazony gimbusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchasz tej muzyki 6 lat??? Matka Ci w kołysce puszczała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham od 14 roku życia, gimbusie, czyli 6 lat, a ty nigdy nie słuchałeś, skoro nie znasz tej historii, i twierdzisz że to nie prawda, więc po co wchodzisz na moje tematy, discopolowcu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, spadaj. Masz jeszcze pół godziny, potem Twoja stara wróci z pracy i koniec balu, panno lalu. Wbijesz potem spod kołdry na fonie ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak miałoby wygladać zrobienie tego zdjęcia, jesli miałoby nie przedstawiac prawdziwego trupa? :DWidac przecież że jest na nim Ohlin. Mieliby wskrzesić Ohlina do zrobienia tego zdjęcia, gimbusku? :) A może twierdzisz że on nie popełnił samobójstwa i żyje dalej i dalej gra w Mayhem? :D no napisz cos kompromitującego więcej gimbusku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow od 6 lat ja rocka slucham odkad bylem w przedszkolu a podobno jak mialem z 2-3 lata to wujek mi slayera puszczal w sluchawkach, sa nawet zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynicfm dziś a gdy miałeś 4-5 lat wujek podawał ci knage do ust, też są zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja opinia bedzie krotka;)hahaha jest OK:))do wszystkiego mozna OKO przyzwyczaic;)) za drugim razem nie balam sie juz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteś załosny, pomarańczko :) Na początek chciałes mnie ośmieszyć zaprzeczając powszechnie znanej historii w świecie metalowym, co do której NIKT nigdy nie twierdził że jest nieprawdziwa, tylko pan pomarańczka z forum kafeteria, i sam sie skompromitowałes, i w odruchu obronnym zacząłeś wyzywać od gimbusów, i oczywiście zero merytorycznych argumentów :) jak zawsze, gimbusku :) przyznaj sie do błędu, przyznaj że jestes debilem, albo idź na fora blackmetalowe zaprzeczać temu, ze ta okładka przedstawia martwego Deada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie od dłuższego czasu przyczepił sie taki pomarańczowy, co bez przerwy wyzywa mnie od gimbusiar, nigdy nie używa merytorycznych argumentów, tylko docinki rodem z gimbazy(od razu widać kto tu naprawde jest gimbusem :D ) a jak sie skompromituje to ucieka :) co za żałosny człowiek to musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×