Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wspólnota Pomarańcz w górach Harzu

Polecane posty

Gość gość

Zapraszam wszystkich do niezobowiązującej pogawędki. Jako gospodarz tematu ustalam tylko jedną zasadę: piszemy prostym żołnierskim językiem. Komentarze na pół strony nie będą tolerowane. Nie interesuje mnie czy macie awatar czy nie, jakiego koloru jest Wasz nick, czy przyleciałyście na miotle czy podjechałyście Nissanem Patrolem... Możecie pisać o wszystkim, ale że to dział erotyczny nie powinniśmy zanadto odbiegać od tematu. Na początek proponuję konkurs-zabawę. Laur zwycięzcy przypadnie tej/temu, kto zwięźle, w 10 zdaniach, opisze jedną ze swoich najbardziej podniecających przygód i pomimo tego ograniczenia będzie w stanie gości tematu rozpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o podanie przykladu "zolnierskiego jezyka", albowiem nie sluzylam w wojsku ani temu podobnych sluzbach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem w prost dziś byłam tak napalona przez filmiki wilka nawet mu o tym powiedziałam że zaspokoje się wibratorem lecz wilk mi zaproponował napisać do męża do pracy smsa pikantnego i wysłałam mu fimik mąż zaraz odpisał że k***s mu sterczy i mam byc jedynie w bikini jak wroci z pracy ja cała w skowronkach wziełam prysznic ale cipka moja mokra od soków :-) mąź wrócił i zastał mnie w kuchni przy stole od razu podszedł od tyłu i rozerwał stringi pochylił nad stołem jedną ręką masował c**e a drugą złapał piersi ja mokra i jęcząca rozchylił szeroko nogi i od tyłu lizał mokrą c**e i klapsy dawał za chwile wsadził twardego k****a po jaja wsadził całego jęczał mówił mała suczko ostro napaliłas mnie dymał ostro wzioł za włosy i ostro mnie odwrócił i musiałam ukucnąc i wsadził mi mokrego w usta ciągnełam i widziałam jak mu dobrze przygarnął mocno włosami do siebie i rozpychał buzie aż za chwile trysną głęboko w gardło jęczałam razem z mężem i łykałam sperme mmr to było super dzięki wilkowi za tą namowe :-* cmok wilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem w prost dziś byłam tak napalona przez filmiki wilka nawet mu o tym powiedziałam że zaspokoje się wibratorem lecz wilk mi zaproponował napisać do męża do pracy smsa pikantnego i wysłałam mu fimik mąż zaraz odpisał że k***s mu sterczy i mam byc jedynie w bikini jak wroci z pracy ja cała w skowronkach wziełam prysznic ale cipka moja mokra od soków :-) mąź wrócił i zastał mnie w kuchni przy stole od razu podszedł od tyłu i rozerwał stringi pochylił nad stołem jedną ręką masował c**e a drugą złapał piersi ja mokra i jęcząca rozchylił szeroko nogi i od tyłu lizał mokrą c**e i klapsy dawał za chwile wsadził twardego k****a po jaja wsadził całego jęczał mówił mała suczko ostro napaliłas mnie dymał ostro wzioł za włosy i ostro mnie odwrócił i musiałam ukucnąc i wsadził mi mokrego w usta ciągnełam i widziałam jak mu dobrze przygarnął mocno włosami do siebie i rozpychał buzie aż za chwile trysną głęboko w gardło jęczałam razem z mężem i łykałam sperme mmr to było super dzięki wilkowi za tą namowe :-* cmok wilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość małgośka22
A ja byłam na spacerku w parku a było bardzo gorąco więc mój chłopak się napalił przycisną do drzewa rozchylił majteczki na bok i mnie ****ał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina 36
Moja nocna praca kilka dni temu gdy byliśmy sami on siedział na krześle i ja dla zabawy usiadłam mu na kolana a on mnie złapał za piersi i macał poczułam jak mu się robi twardy on go wyciągnął podwinął mi do góry spodnice majtki na bok i głęboko się nadziałam na k****a i ujeźdźałam go tak długo że razem mieliśmy orgazm było fajnie czułam go głęboko dziś teź jestem w pracy ale go nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomtomas
a gdzie się takie fajne prace wykonuje ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tom przyjdź to zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
A ja swoją dziewczyne bzyknąłem w samochodzie na tylnym siedzeniu majtki ściągła nogi szeroko najpierw wylizałem soki i wjechałem w nią aź zapiszała miała ciasną dziurke było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomtomas
dokąd mam przyjść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która mi pociągnie fjuta mam twardego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 45
Ja swoją żone wziełem teraz na śpiocha cipke wydymałem od tyłu no i się obudziła i się smiała że miała niespodzianke z wkładką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem w pracy ale nie mam okazji na seks właściwie jak by mi się trafił z jakimś miłym facet to może bym skorzystała czemu nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie pracujesz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemnica służbowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×