Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Gdzie kupić zwykłe bluzki?

Polecane posty

Gość gość

Szukam zwykłych, dopasowanych, opinających bluzek na długi rękaw, rozciągliwych, w różne wzory. Czy takie jeszcze istnieją? Ciężko coś znaleźć, wszędzie teraz króluje oversize...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z DŁUGIM RĘKAWEM!!! BiuBiu i Urkye polecam, można dopasować do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa w Ciuchlandzie, zapierdzielaj szybko idijotko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, mój błąd z tym rękawem, przyznaję się :P. Dziękuję za odpowiedź, popatrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W h&m, są oversize i dopasowane bluzki. Ja zawsze tam kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio były w Camaieu po 30 zł, we wszystkich kolorach tęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam ze stronki allinside.pl. Ja często kupuję tam rzeczy z których jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl wejdź, mają bardzo dobre bluzki, takie klasyczne też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa123a
szukaj na tzch.pl ;) tanizna :D bo to z chin, ale wszystko płacisz w złotówkach :) no i przesyłka jest troszkę długa ale warto poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W croppie prawda jest duży wybór ale te bluzki są czasami słabej jakości i one się czasem potrafią bardzo szybko rozpruć. Nie podoba mi się to..Zazwyczaj jak kupuję rzeczy to albo jadę do kuzynki do DE albo zazwyczaj sobie jadę do sklepów tzw second hendów, mam tak większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz w QUIOSQUE , ja tam zazwyczaj poszukuje czegoś dla siebie a takich bluzeczek rozciągliwych mają duży wybór. Do tego zdecydowanie dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YamX
Ostatnio przerzuciłam się i kupuję odzież ze sklepu internetowego. Polecam zajrzeć do sklepu www.lejdi-sklep.pl Duży wybór sukienek, bluzek, tunik w małych jak i dużych rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandy3
Oczywiście, jest mnóstwo takich bluzek, tylko trzeba umieć szukać w odpowiednich miejscach. Poszukaj czegoś dla siebie na http://www.cozacena.pl/bluzki-damskie, mają tam naprawdę fajne rzeczy w różnych stylach, więc i dla Ciebie coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuchy kupuję w necie bo szkoda mi czasu na bieganie po sklepach, zobacz sobie stronkę cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ wielokrotnie zamawiałam przez ten serwis i jestem bardzo zadowolona, to fajna porównywarka cen pokazuje oferty wielu sklepów więc z pewnością znajdziesz coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opimka
Poszukaj na http://www.cozacena.pl/bluzki-damskie a na pewno znajdziesz to, czego szukasz ;) A do tego możesz porównać różne oferty, więc kupisz najtaniej. To super okazja ;) Sama korzystałam z tej strony i jest naprawdę świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba w Carry widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basienka312
Zobacz na http://www.mimionline.pl/index.php/kategoria-produktu/bluzki/ Oryginalne i modne ciuszki w sklepie internetowym Mi..Mi... Już na samym początku niespodzianka – towar bardzo ładny i dobrze spakowany spakowany. Przesyłka doszła bardzo szybko. Jakość bawełny naprawdę bardzo dobra. To moja ulubiona bluzka, dlatego ten sklep ma bardzo duzy plus u mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz modne bluzeczki damskie na lato zamówiłam na https://quiosque.pl/bluzki/bluzki-k.html :) mają fajny materiał bardzo przyjemny, przewiewny, oddychający. Poza tym ceny też rozsądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze zwykłe i proste koszuleczki nabywam w h&m. Tam jest tanio, a jakość całkiem git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam w carry jak są promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lejdi ma fajne sukienki ale też fajne bluzki w różnej estetyce, ogólnie bardzo wszechstronnie zaopatrzony sklep. Co do bluzek to tę kupowałam lejdi.pl/p9250,czarna-narzuta-narzutka-bluzka-sznurowana-102.html i jest w porządku, zwłaszcza w chłodniejsze dni lubię ją ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×