Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

W Zdrojach są 2 i 1 osobowe. Poprzednio byłam w 1 i teraz też na to liczę :) No chyba, że Gabryjelka albo Monisia się ze mną położą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do szkoły po Czorta. Muszę się pospieszyć, bo jeszcze policja ma mnie dzisiaj odwiedzić. Dźgneli nożem jakiegoś chłopaka w okolicy i zbierają teraz materiały z monitoringów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
U nas są 4 osobowe. Ale kij. Trzy lata temu był zakaz odwiedzin a rok temu juz każdy mógł wejść to dopiero dyskomfort jak jakiś facet u żony siedzi a ty chcesz np dziecko nakarmić czy się zvdrzemnac. I tetaz też tak jest. I to jest najgorsze. Babki takie tam wszystkie wymirdowane a ja uczesana pomalowana delikatnie:D a co ja do mupet show nie ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jetem za zamkniętym forum. Dziś się znowu źle czuję, nie wiem, ale znowu mi mdłości wracają, a już myślałam że to minęło. I już od jakiś 3 dni kłuje mnie w lewej piersi, zaczynam się bać co to może być. mami z tobą na porodówce to się chyba nie spotkamy bo ty pisałaś że chcesz rodzić w Zdrojach a ja z Gabryjelką chcemy w Policach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Zalozylam prywatne forum -brzydko mowiac, mianowalam sie administratorem ;) Prosze zeby kazda podala tutaj na forum swojego maila. Wysle wam namiary na forum , gdzie kazda bedzie mogla sie zarejestrowac, ale i tak ja na koncu musze zaakceptowac, kazdego nowego uzytkownika. Bede miala pewnosc, ze np salatka to salatka :) Tak bedzie w porzadku? Oczywiscie zaczekamy z pisaniem na nowym forum do momentu , az wszystkie dziewczyny sie zglosza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka zalozylam na fora.pl kwietniowki2015 ale ja sie na tym nie znam wiec lepiej jak wy zalozycie cos :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo super ziolka tak bedzie dobrze :)) i skopiuj tabelke zebysmy wiedzialy ile nas jest i kto wchodzi no chyba ze zrobiny nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
na fora.pl tez pisze na forum z dziewczyny sprzed paru lat, fajne tamto forum, przejrzyste, to podawac tego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mami w jakie części Szczecina mieszkasz że masz takie przeboje ?? sałatka myślisz że to przez to że rosną kuje?? Tylko że kuje mnie jedna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka_zen
Witajcie dziewczyny. Widzę że się przenosicie, a ja się nie odzywałam bo czekałam do 12 tygodnia. Teraz mam 11 z groszami (termin na 29.4.15) ale muszę się przywitać mimo przesądnosci ;). Przy garnie cie jeszcze kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ktore sa na naszym forum: Miśka82 nana94 Aniołkowa2013 ewiczek1804 lena15 jagamami Sałatka z cz.fasolką Usia1993 narcystycznaegoistka gałgolinka kasiasianko jeżynka123 ziolka79 monisia647 mami76 kati34 Gabryjelka syrfi titilinkaa ma LENKA dziewczyny, ktore sa w tabelce, ale od jakiegos czasu nie na forum: 79 Pola88 frugo28 misiabelka retro86 paulina00023 Boleczka i_ika Czy kogos pominelam??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mozecie pomalu podawac maile. nana- to ty ukradlas nazwe forum :) - juz byla zajeta wiec podalam inna titilinka- masz racje, to forum jest bardzo przejzyste i fajnie sie z niego korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka tak tak ukradlam ale juz pisalam ze zalozylam ale nie znam sie na tym haha mam nadzieje ze bede umiala tam pisac skoro piszecie ze fajne to forum :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki! To może do tabelki wpiszę się już w nowym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka_zen
To pisałam ja, matka_zen, w sensie to wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny,a moze mogłybyście założyć taki temat:kwiecień-maj?w kupie zawsze raźniej,a na pewno kilka majówek z chęcia dołączyłoby.im też gość troluje,ale jest ich mniej więc szansa na stworzenie forum pryw mała. jeżeli byłybyście chętne na przygarnięcie majówki,to ja chętnie dopiszę się:) ja w poprzedniej ciąży,też na fora.plpisałam,bo tutaj żyć nie dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka_zen
Założyłam taki tymczasowy żeby potem nie dostawać reklam dziecinnych rzeczy przez 5 lat (ostatnio tak mialam) ruqijeju-4597@yopmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markor
dziewczyny,jeżeli błybyście skłonne przyjąć mnie,to będę wdzięczna:)ja i tak zapewne będę miała cc i termin automatycznie zmieni mi się na koniec kwietnia. poprzedniej wiadomości nie podpisałam z pośpiechu. piszę tutaj na temacie:maj 2015.moj nick to markor. w razie pozytywnej decyzji,co do mojego udziału w temacie na fora.pl,zostawiam swój mail-martajw5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×