Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

ewiczek1804 dziś OJ DZIEWCZYNY - weekend minął, nie zaglądałam i tyle się tu dzieje. Wyjechałam z mężem, a że pogoda dopisała w 101 % to buźka do słonka na ławeczce, oczy zamknięte i tak na przemian ze spacerami usmiech.gif Czytałam, że ruchy dziecka można pomylić z ******* jelit, burczeniem etc. ale mi na serio burczy... więc muszę pewnie jeszcze poczekać, a zaczął się nam już 16 tydzień, choć też czytałam, że nie nalezy się wogóle martwić z braku czucia tych ruchów, ze niby wody płodowe, gdy jest ich dużo mogą tak amortyzować te ruchy, ze mama ich nie czuje.... ewiczek1804 dziś Titlinka - nie odczuwam opisanych przez Ciebie objawów, jedynei czasem mnie zakłuje z jednej strony (jajnik??) lub z drugiej, lecz znika po paru sekundach. Co do imion to mężulek jakoś nie szczególnie się śpieszy z wyborem, że jeszcze czas etc...... aczkolwiek na moje propozycje jest NIE.... No ładnie, ja się produkuję na starym forum, a wy dziewczyny mi czmychnęłyście w inne miejsce.... a to zonk 13 stron... nie dam rady ich przeczytać w pozycji siedzącej bo czuje ucisk i dyskomfort.... ALE WITAJCIE :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam ze bedzie ok, salatka, dzidzi sie czuje swietnie, a ty rosniesz:D boze, chyba minelam sie z powolaniem :D moj mail : kasia.sianko@wp.pl czekam na wiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko kochana co tu się dzieje. Szalejecie dziewczyny :) Tydzień nie miałam kompa,nie mogłam do was zaglądać i jakaś masakra -nie jestem w stanie tego wszystkiego nadrobić :) Udało mi się narazie wychwycić,że teraz tu urzędujecie :) Ziolka79 mój mail: galgolinka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galgolinka tak tak bardzo duzo napisalysmy ale no jak kazdza ma chwile czasu to cos dopisze i prosze az tyle stron :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo28
moj mail magda.saska@tlen.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok , jak myslicie, co ja od rana w pracy robie... Dobrze, ze dzisiaj nudy. Jak na razie zarejestrowala sie tylko nana. Moze ja i jakas podejzliwa jestem , ale nie chce od razu podawac dostepu dla wszystkich nowych osob, ktore nagle odezwaly sie dzisaj - bez urazy. Moze popiszmy najpierw tutaj. I tak z tym przenoszeniem sie troche potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka a co myslisz ze ktoras z dziewczyn ktore napisaly to np nasz Gosc? :) hm no calkiem mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem nieufność, kilka przykrych słów tu padło ostatnio. Ja miałam w planie nie odzywać się do usg genetycznego - przez przesadnosc lekka (straciłam poprzednia ciaze). Postanowiłam dziś się jednak odezwać z obawy ze mi uciekniecie ;). Czytałam trochę majowy temat, ale tam jest mniej dziewczyn. Pierwsze dziecko przenosiłam do 42 tygodnia wiec nie wiem czy przypadkiem nie wpadnę na połowę maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu jesli chcesz to pisz z nami tutaj bo zanim tam sie przeniesiemy to troche minie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja też jestem za. Moj mail: dzagowska@gmail.com Wiecie co, powiększył mi się brzuszek. Jeansy jeszcze zapnę, ale już mnie cisną. Hehe, to znaczy, że bąbelek rośnie :) Już chcę, żeby było jutro! Bono 14 mam gina... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka_zen
Znów się nie podpisałam. Myślałam że będzie się samo wstawiać. Musze się nauczyć "forowania". Matka_zen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciagle zalogowala i zapamietana na moim tel wiec na szczescie nie musze ciagle aie logowac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka_zen
Test pseudonimu na niebiesko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagamami no brzuszek rosnie jak oszalaly haha a co to bedzie jak bedziemy juz w 9 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nikogo nie skreslamy. Wiekszosc dziewczyny jest zalogowana na forum pod swoimi nockami, jesli ktos pisze jako gosc to trudno jest od razu zaufac. Bedziemy tutaj pisac tak dlugo dopoki wszystkie zdecyduja sie przeniesc i zarejestruja na nowym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu jakaś decyzja annkm1983@wp.pl podajcie jeszcze raz linka na te forum wejdę zaraz na kompa i postaram się to ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałgolinka
Ja jak wstaję rano to mam malutki,ale tylko coś zjem i od razu mi bębenek wywala :) Nawet dziś mnie sąsiadka zaczepiła z pytaniem czy jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka_zen
Nie umiem się zalogować na komórce. ; (. Zrobię to z kompa wieczorem. Do tej pory będę pomarańczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka ok to badz pomaranczowa :) , skad jestes i ktory to tydzien ciazy jesli mozemy wiedziec ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia_wicik1@wp.pl tomoj mail :) mniepominelyscie bo ja do tabelki nie moge sie wpisac nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryjelka najpierw musisz sie zarejestrowac pozniej ci wysla meila bodajze a pozniej sie logujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryjelka ja tez nie widzialam hahaha gdzies u gory znalazlam a jak nie to wrjdz na glowna strone fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×