Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Gość markor
To może i ja napiszę coś o sobie. To moja 2ciaza.mam już synka.do tej pory pisze z dziewczynami z rocznika synka na fora.pl. Teraz termin mam na maj,ale jak pisałam prawdopodobnie będę miała cc,więc zapewne będzie to kilka dni wcześniej.obecnie jestem w 10tc+1. Ja nie mam apetytu,ani zachcianek.często budzę się w nocy na siku.spać też nie mogę w nocy. Chciałam napisać jeszcze o tych majtkach po porodzie.Ja miałam c******erwsze co,jak wstałam to zapytałam czy mogę założyć majtki.:)pozwolili mi i nikt nie robił mi problemów. Rozumiem wasza nieufność.dlatego podpisuje się.kto będzie chciał,może sprawdzić moje wpisy na majowkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markor
Gabryjelka,może być tak ze sesja na dzisiaj "wygasła".spróbuj z innej przeglądarki, bądź wejdź jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa mame i gratuluje:) ok jestem tam,na tamtym forum, troche czarna magia ale ograniam;) ale poki co piszemy tu, nim kazda nie przeniesie sie tak? ciezka tamta strona;D rozumiem, ze tu na kafe, nie da sie takiego prywaciaka zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiasianko- musialam aktywowac gabryjelke. teraz powinno byc ok. Niestety tuaj nie mozna stworzyc prywatnego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabryjelka udalo sie? powinnas aktywowac swoje konto po kliknieciu w link z maila. pozniej juz logujesz sie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 11 tyg ciąży z groszami. W najbliższy piątek mam usg gen i trochę się denerwuje. Jestem z Krakowa i mam 30 lat. Mam 3 letniego syna, druga ciążę poronilam. Cóż mogę o sobie więcej powiedzieć. Może będę się mogła przydać jako podręczna encyklopedia medyczna bo młody 3 bite lata choruje ;). To tak zwane dziecko "energiczne" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podajcie swoje maile, te ktore nie dostaly ode mnie wiadmosci!!! Prosze nie podawajcie namiarow na nowe forum tutaj na kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Niestety myślę, że jest wiele kobiet, które czyta to forum ale nie chce się włączyć na stałe właśnie ze względu na poziom niektórych wypowiedzi. Już kilka razy myślałam o dołączeniu ale czasem wpisy nie dotyczą tematu (czyli ciąży kończących się w kwietniu) tylko innych bzdurnych rzeczy (np. 3 strony o "obiadkach") i to bardzo zniechęca. Komentarze niezwiązane z tematyką powinny być umieszczane na innych forach. Myślę, że dlatego jest tak mało stałych komentujących. Dziewczyny zaglądają co jakiś czas i widząc w jakim kierunku zmierza to forum nie chcą się przyłączać. Niektóre komentarze znacząco zaniżają poziom tego forum a inne czasem się dostosowują do tego poziomu. I to jest smutne. Odnosząc się do zastrzeżeń jednego z wcześniejszych gości, że często stosowane zdrobnienia są irytujące stwierdzam, że jest to niestety prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu- dlatego przenosimy sie gdzie indziej, gdzie bedziemy mogly pisac o naszych obiadach Co znaczy zanizaja poziom? Poziom czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu a mamy caly czas pisac o ciazy? To ze jestesmy w tym stanie nie znaczy ze nie mamy innych tematow takich jak obiady czy cos innego. Niektore lubia uzywac zdrobnien i nikt na to wplywu nie ma zreszta nie powinno sie nikogo zmieniac. Kazdy ma swoj rozum. Dziewczyny ktore tu pisza dogaduja sie a jesli komus to nie pasuje niech sie nie wp*****la! Jest wiele innych forum na ktorych mozesz znalezc odpowiadajace Ci osoby. Dziekuje za uwage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutkaa i prawidłowo , nie bedziemy przeciez ciagle pisac o ciazy . jest wiele innych tematów o których mozemy popisac , jak bedziemy chciały pisac o d***e to bedziemy pisac o d***e i nic wam to tego , jak wam cos nie pasuje to nie czytajcie i załóżcie swoje wlasne forum na którym umiescicie milion stron o ciazy , wymiotach , brzuchach , wyprawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wlasnie nie rozumiem tego, niech wiec zakladaja sobie forum kwietniowek z zastrzezeniem - bez zdrobnien i ruszania tematow innych niz ciaza. a nie komentuja nasze forum, jak nam takie pasuje to takie mamy, skoro ich to irytuje, to po co to czytaja, po co tu wchodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×