Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość testow

Test owulacyjny pozytywny w 19 dc :|

Polecane posty

Gość testow
też 18 :) teraz robiłam test owu i już jedna kreska mocna a druga ledwo widoczna - do tego od wczoraj mam tak wydęty brzuch j ból macicy i jajników że byłam pewna że to okres i mam strasznie dużo śluzu płodnego.Co chwilę latam do toalety bo myślę że to okres a tu ten śluz ;) czyli wychodzi na to że miałam późniejszą owulację - ciekawe w takim razie czy okres będzie w terminie i czy coś z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie pisałam bo dostałam i znów się podłamałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testow
ja te mam doła jak nie wiem :( od trzech dni chodzę jakbym balon połknęła, jestem strasznie nerwowa, boli mnie podbrzusze całe i test ciążowy wychodzi negatywny. Więc okres się zbliża wielkimi krokami ;( już bym go chciała dostać bo po prostu zaraz zwariuję! Dawno się tak źle nie czułam przed okresem :/ straszne napięcie :( i znowu kolejny mc spisany na straty ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"testów" co tam u ciebie ? Jak starania ? U mnie kiepsko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testow
hej właśnie mi się okres kończy :( Masakra jakaś :( Idę w następnym tyg do ginekologa i zobaczymy co mi powie. Ja już nie wiem teraz leci 7 mc i dalej nic a u ciebie ktory mc staran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie teraz zacznie się 8 miesiąc starań. Może w tym cyklu w końcu coś wyjdzie. Jednak chyba z moim mężem coś nie bardzo bo wyniki wyszły niezbyt dobre. Teraz faszeruje go witaminami i czekamy na efekty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karciolek
Cześć, mam nieregularne cykle (bardzo nieregularne). Czy robiąc test owulacyjny mam wziąć pod uwagę długość ostatniego cyklu czy wyliczyć średnią z kilku miesięcy? Bardzo proszę o podpowiedź. Nigdy wcześniej nie stosowałam tego typu testów i szczerze mówiąc nie wiem jak mam się do tego zabrać :( Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×