Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1972maria1

cholerna ULTHERA

Polecane posty

Moja koleżanka zrobiła sobie lifting Ulthera. Efekty ma bardzo dobre. Cholernie dobrze!!! Wygląda jak dzidzia sprzed 15 lat :))). Normalnie się jej cofnął czas na twarzy. Też bym chciała sobie zrobić taki zabieg, ale cena jest kooooosmiczna. Chciałam zrobić sobie lifting całych policzków i brwi. No i mam obwiśnięty podbródek. Czy ktoś wie, gdzie ceny negocjowane? Takie dla zwyklego człowieka??? Bo tam , gdzie była tak koleżanka płaci się za piękne pomieszczenia i za tzw. renomę. A ja nie ma ochoty napychać komuś kazby za to ,że sobie urządził piękny gabinet! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ona zapłaciła za zabieg? To był laser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do Beauty Clinic we Wrocławiu. Będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1972maria1
to nie był laser. To było urządzenie Ulthera. Zapłaciła za całą twarz 14 tys. Ale można sobie robić partiami np. same policzki albo same brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zbliżony efekt o ile nie identyczny będziesz mieć po zabiegu z falami radiowymi. Ceny oczywiście znacznie niższe. W salonie kosmetycznym za twarz zapłacisz 150-200 zł a u lekarza 300-800 zł. Zabieg oczywiście należy wykonać w serii 4-6, żeby efekt był długotrwały, chociaż już po pierwszych zabiegu widać lifting. Ja robiłam zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulującym i jestem bardzi zadowolona. Mam 45 lat, a wszyscy dają mi na około 30 lat. Salon znalazłam na stronie www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam sie ostatnio nad zabiegiem na twarz. Jestem po 30 i o ile przed 30 nie widzialam zmian na swojej twarzy to teraz widzę. że moja twarz znacznie traci jędrność co mnie bardzo martwi. Czytałam ostatnio o urządzeniu hifu. I zastanawiam się nad zapisaniem się na zabieg. Orientujecie się czy jest takie cos w Trójmieście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciłaś? I czy ogólnie jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×