Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adam405

Mam 40lat i jestem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
gość dziś faceci klamia i zdradzaja A KOBIETY NIE? HA HA HA! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślę stereotypowo :-P przyganiał kocioł garnkowi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a że niby ja myślę stereotypowo, tak? że kobiety to zło? bla bla bla... a kto tak powiedział? to Ty sobie dopowiedziałaś lub dopowiedziałeś cała resztę nigdzie nie napisałem, że wszystkie kobiety są takie same w moich słowach zawarłem tylko luźny przekaz dotyczący tego co myślę o osobach tu zaglądających i przekazywanych przez nich treści wspomniałem też o tym co widzę wokół mnie, ale nigdzie nie napisałem, że wszystkie kobiety są takie same więc nie dopisuj swojej treści do mojej "powieści"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci czesciej zdradzaja i klamia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak piszesz, to ok. Cofam swoje słowa o Twojej rzekomej frustracji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko znalezc odpowiedniego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj masz jakieś dane statystyczne na ten temat? :P gość wczoraj frustracja jest, ale spowodowana czym innym będę jednak szukał sposobu na wyzbycie się tego i rozwój gość wczoraj kwestia tego czego się szuka, moim zdaniem podstawowym błędem jest samo szukanie jako takie, bo często ludzie traktują to jak swego rodzaju kasting porównując ludzi do siebie i szukając odpowiednich "elementów składowych", tymczasem tak zwana miłość to rodzaj akceptacji zarówno zalet jak i wad... wad zawsze jest zdecydowanie więcej - swego czasu pokochałem kogoś pełnego "wad", ale stały się one dla mnie dopełnieniem całości, a tym samym zaletami - gdyby nie one owa osoba była by kimś zupełnie innym, kimś kogo mógłbym nie pokochać... "wady" są może nawet istotniejsze niż "zalety"... tymczasem dziś wydaje mi się, że ludzie przywiązują uwagę tylko do "zalet", które zresztą są wyjątkowo irracjonalne, bo okazuje się czasami, że istotniejsze od osobowości jest to ile kto zarabia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim wieku to ja bym nie czekał tylko korzystał z usług płatnych panien, po co brać sobie kogoś teraz z przeszłością albo dziećmi... chyba że chcesz być tatusiem i odpowiada Ci utrzymywanie nie swojego dziecka w kraju gdzie ledwo można na siebie zarobić... Pewnie że takie wyjątki jak 40 letni prawiczkowie się zdarzają mam sąsiadkę teraz ma 34 i nigdy nikogo nie miała, nie jest jakaś straszna z wyglądu o wiele gorsze od niej mają facetów a jednak ona nie, z czego to wynika to nie wiem myślę że wielu ludzi przeraża bliskość i związki w tym autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 40 latjestem prawiczkiem ,pora spenetrowac jakas piczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy mężczyzna ***** co popadnie jak prawdziwy macho a nie kieruje się uczuciami i czeka na miłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to juz za pozno na Ciebie. Musisz przestac o tym myslec, nie wszyscy musza miec seks, Ty jestes dobry w czyms innym niz obcowanie z kobietami i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie jestem autorem autor zdaje się zwiał czy tez poszedł spać po napisaniu wstępu ja opanowałem wątek, jak jakaś zaraza :P bliskość mnie nie przeraża z odpowiednia osobą zapewne było by sympatycznie nie mam zamiaru łożyć na dziecko innego faceta wiem co to rodzicielska więź mimo iż sam nie mam dzieci, to czuje jak bym wychował dwójkę wspaniałych istotek ;) co do kobiet z przeszłością, to wydaje mi się, że jeśli ta przyszłość ogranicza się do 2, 3 związków to jeszcze by uszło... czasami takie doświadczenia pomagają docenić innych prostytutki nie wchodzą w rachubę z wielu powodów, o których pisać nie mam zamiaru bo są oczywiste dla normalnych ludzi co do tej Twojej sąsiadki to może kwestia osobowości człowiek jest skomplikowana istotą i wiele czynników wpływa na całokształt gość dziś no to gratuluje podejścia rodem z epoki kamienia łupanego gość dziś dla mnie to nie jest tragedia więc Twoje słowa odbieram dość dziwnie, nic nie wnoszą tak naprawdę do dyskusji dlaczego? bo tu nie chodzi o sex... relacja pomiędzy dwojgiem ludzi nie ogranicza się tylko do współżycia, to coś więcej... jednak niektórzy myślą inaczej, ciekawi mnie co zrobią jak zaniemogą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 11 44
I bardzo dobrze,ze nie jest. Ja dobrze wiem,ze seks to nie wszystko od lat mam zone z ktora laczy mnie milosc. Bo seks jest jako taki ale to niewazne. Czym zatem jest ta sytuacja dla Ciebie jesli nie tragedia? Bo jednak przejales topik i sie panoszysz:-D cos zatem nie daje Ci spokoju, chcesz o tym popisac, dowiedziec sie czegos, moze zobaczyc jak widza to inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak piszę sobie bez celu i większego sensu w każdej chwili mogę przestać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mnie dziwi, że ludzie zawsze doszukują się sensu czy każdy z was jest tu w konkretnym celu? przebywając na czacie czy tez na forum zawsze spotykam się z pytaniem - skoro nikogo nie szukasz, to dlaczego tu jesteś? dziwią się i kończą rozmowę.. najśmieszniejsze jest to, że swego czasu na czacie często kobiety deklarowały, że zaglądają na czat z nudów, że nikogo nie szukają itp., a jak tylko dowiadywały się, że nikogo nie szukam dziwiły się i szybko kończyły rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 11 44
Co innego jest przebywanie na forum, tu nie trzeba miec celu,mozna po prostu byc. A troche inaczej gdy uczestniczysz w temacie dotyczacym Ciebie. Sila rzeczy cos Cie zainteresuje. I jednak zwracam uwage na to,iz zadalem pytanie czym dla niego jest ta sytuacja a nie czego szuka. Moze jeszcze mi odpowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, może to dla mnie rodzaj terapii po tym czego doświadczyłem, może w ten sposób uczę się mówić otwarcie o sobie i własnych doświadczeniach, przemyśleniach itp. Niewiele mam okazji ku temu, mało tego zawsze starałem się unikać pewnych tematów z obawy przed drwiną, ośmieszeniem. Dziś gdy już wiem, że na 90% będę sam nie mam nic do stracenia i czasami powiem parę słów więcej. Jednak nadal się obawiam, bo bywam zbyt ufny czasami, a ludzie lubią plotki, ploteczki. Oczywiście tutaj jestem anonimowy, a plotki dotyczą świata realnego. Nie mniej jednak sami pomyślcie jak 30-paro letni człowiek, niekoniecznie mężczyzna zostanie odebrany przez znajomych gdy powie, że nigdy się nawet nie całował? Niestety ukrywamy to i choć dla kogoś mógł by to być atut my się tego wstydzimy. Takie dziwne czasy nastały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się że jesteś która by chciała 40 o stadium rozwoju emocjonalnego na poziomie 15 latka. Bo takie stadium ma ktoś kto martwi się czymś takim. Sam mam dopiero 25 lat i nie robię problemu z prawactwa i mam nadzieje że nie będę robił gdy będę w Twoim wieku, choć wątpię bym musiał, przystojny jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ona ci sie nawet pocwalowac nie dala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem prawiczkiem do 39 roku życia dopiero moja żona to zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek nie jest przeszkodą dla miłości. Współczesna kobieta jest zupełnie bezuczuciowa w stosunku do mężczyzny – potrafi kochać niektóra jedynie swoje dziecko, ponieważ widzi w nim część siebie. Jeśli kobieta bierze ślub to ze względów finansowych, lub, gdy czuje mężczyznę pod sobą i cieszy się, że jest to piękne mieć pod sobą mężczyznę by móc go krytykować i poniżać wśród koleżanek. Niektóra starsza kobieta dla szpanu lub by wyglądać w społeczeństwie nie jako stara panna, bierze ślub, że niby ma powodzenie. Jeśli mężczyźnie zależy zrobi z niego ciotę, śmiecia. Jeśli mężczyźnie nie zależy to jej też. Kobiety upatrują sobie też mężczyzn, których trzeba spychać na bok bez względu na to czy jesteś piękny, bogaty i dobry. Bo kobieta jako wujek samo zło lubi statystyki i satysfakcje z tego, że jeśli mężczyzna jest uczuciowy i pragnie miłości i od dłuższego czasu tego nie ma i popełni samobójstwo, to tylko kobieta cieszy się nad wyższością kobiety. W mężczyźnie kobieta doszukuje się raz tego raz czegoś innego by móc być współczesną kobietą, czyli agentką SS. Więc jeśli jesteś normalnym mężczyzną, kobieta jest znudzona. Współczesnemu mężczyźnie pozostaje podniecić się chyba raz w miesiącu u prostytutki za 200 zł, lecz według mnie strasznie to podniecające i szkoda na te zdziry pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×