Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bajonka

Koszulki do spania, gdzie kupić w internecie?

Polecane posty

Gość Bajonka

poszukuję sexownych koszulek nocnych na prezenty dla przyjaciółek, jakie polecacie sklepy internetowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bielizna nocna seksowna, to wielemasz takich sklepów, a do jakiej kwoty szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajonka
no tak chcę do 130 zł za jedną, 4 sztuki chce kupić różne jakieś fajne, bo to wkońcu moje przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inuka
a szukałaś może na e-lady? Widziałam, że mają zdaje się mniej więcej w tej cenie i całkiem niezły towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajonka
Właśnie weszłam na stronke e-lady i chyba coś wybiorę, bo wyglądają całkiem nieźle, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to mają być takie bardziej sexy koszulki czy takie do spania, ale zmysłowe (nie babcine):):)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajonka
No właśnie w takim stylu. Każda z nich ma chłopaka, więc nie chciałabym zrobić im obciachu :) Już zamówiłam na e-lady, z tego co mi wiadomo, przesyłka w drodze, także mam nadzieję, że się ucieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj znać jak już dojdą, jaka jakość, itd. Wtedy przemyślę wszystkie za i przeciw i może też się zdecyduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajonka
Przyszły! Boskie :) żałuję, że sobie nie zamówiłam :( mam nadzieję, że koleżankom się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna chciałam kupić sobie ekologiczną koszulkę bardzo długo jej szukałam w internecie w końcu znalazłam na stronie karoka.pl Są tam koszulki wykonane metoda ekologiczną. Przesyłka przychodzi bardzo szybko a ceny są nieduże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadiaa
Ja kupowałam ostatnio tutaj http://ekskluzywna.pl/koszulki-halki coś do spania na noc na takie chłodniejsze dni w końcu zima idzie, przy okazji zamówiłam trochę prezentów dla sióstr i przesyłka była darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie allinside.pl mają tam bardzo fajne rzeczy :) Kupuję tam często ubrania i jestem bardzo zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fratello11
Również polecam e-lady. Kupowałam bieliznę na walentynki i mąż był bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolina11
Potwierdzam, e-lady - dobry sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×