Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gostek789

Suplementy diety a potencja

Polecane posty

Gość gostek789

czesc wszystkim. mam pytanie odnosnie suplementow diety na poprawe erekcji. zastanawiam sie nad zakupem jakiegos preparatu by sie "odblokowac". wyczytalem ze takie suplementy powinno sie brac ok 2 miesiace...i stad moje pytanie. czy jak sie wezmie takie suplementy to trzeba je juz w przyszlosci brac co jakis czas lub ciagle? czy bierze sie 2 miechy (i jesli jest wszystko ok) to juz mozna przestac brac? zastanawiam sie nad permenem lub permen'em (zwyklym lub kingiem). z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duduuuu
Wiesz wszystko zależy od organizmu. Czasem suplementacja pomaga na dłużej, dodatkowo jak zmienisz dietę, zaczniesz się ruszać - dostarczysz organizmowi tego co potrzebuje i będzie ok. Jednak warto tez raz na jakiś czas powtarzać taka suplementacje. Ja nie jestem już pierwszej młodości, wiec raz na jakiś czas powracam do suplementów. Najlepszy dla mnie jest Permen King - zawsze pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Myśmy z żoną zdecydowali się na taki suplement jak Erotine. Bierzemy razem i naprawdę jest dobrze...:) Poprawia ukrwienie, zwiększa doznania, dodaje sił i wydłuża stosunek...Trzeba brać na godz przed i najlepiej stosować regularnie. Na stronie www.erotine.pl jest dokładny skład podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×