Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Man of the moon nadal mimo dowodów uważasz że nikt po 30 nie słucha metalu?

Polecane posty

Gość gość
Bardzo ambitne teksty metalowe Aaaaaaa!'!!!!!!!!ave satan! !!!!!aaaaa! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do disco polo przynajmiej pobawisz się na weselu czy innej imprezie , a wyobrazacie sobie metal na imprezie czy dyskotece" byłam kilka razy na domówkach na których puszczano metal i było super, zresztą koncerty metalowe to imprezy z muzyką metalową :) ale ty jesteś ze wsi to znasz tylko dyskoteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do disco polo przynajmniej pobawisz się na weselu czy innej imprezie , a wyobrażacie sobie metal na imprezie czy dyskotece x hahaha nie..... ale Kasiula ma swój świat na jej weselu Slayer będzie leciał:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hahaha nie..... ale Kasiula ma swój świat na jej weselu Slayer będzie leciał" wesele to wieśniacki zwyczaj i nie zamierzam go organizowac, co najwyzej jakiś obiad dla rodziny. A co do imprez z muzyką metalową - to nic dziwnego, jestescie ze wsi, to nie wiecie że takie rzeczy sie dzieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego ze tyle jest jak 90% to no name

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w normalnych klubach jakos leci zawsze electro i jego pochodne a nie metal widzial ktos dyskoteke z metalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bardzo ambitne teksty metalowe Aaaaaaa!'!!!!!!!!ave satan! !!!!!aaaaa! !!" Znam kilkaset zespołów metalowych i nie znam ŻADNEGO, któryby miał takie teksty. Nie wiem więc o czym mówisz. Nawet te satanistyczne mają takie testy, to Kat- Bramy Żądz: Na dno czary z onyksu Wlali bunt i gniew. W echu magicznych zaklęć Spłonął ból. Nagle cicho, bez powiewu, Rozchyliły się ziemskie bramy: Bramy Żądz, Bramy Żądz. Bramy Żądz, Bramy Żądz. W szkliste oko Jahwe Wbiłaś chłód i kwiat, ludzkich trumien kwiat. Chcesz zapłaty swej i szydzić z jego dusz. Władztwo twoje nie zna granic, Idziesz naga wśród milczenia. Z ruin świętych miejsc powstał grób Na nim krzyż i płacz. W szkliste oko Jahwe Wbiłaś chłód. Z twego serca grzechy płyną otwierając ziemskie bramy: Bramy Żądz, Bramy Żądz. Bramy Żądz, Bramy Żądz. Czarownica, Tak cię zwą. Zachowałaś piętno - Skarb lepszy niż niebiański pęk Najcnotliwszych kłamstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I co z tego ze tyle jest jak 90% to no name" bo ty nie znasz tych zespołów to no name :D fani metalu znają sporo zespołów, to muzyka niszowa :) "A w normalnych klubach jakos leci zawsze electro i jego pochodne" to nie są normalne kluby, tylko takie dla plebsu, już sie wypowiedziałam kiedyś że gardze muzyka elektroniczną i klubami, gdzie jest grana, imprezy dla cpunów i dresów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko cpuny czy dresy chodza do klubow , a zreszta ciebie z metalowym wygladem nawet by cie nie wpuscili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"widzial ktos dyskoteke z metalem" 1.dyskoteka to jak sama nazwa wskazuje zabawo w nurcie disco, czyli dla wiesniaków :) 2.w miastach zdaza sie coś takiego jak rockoteka A kluby z muzyką elektroniczną to miejsca odwiedzane przez plebs podążajacy za modą, metalowe puby i metalowe koncerty to miejsca niszowe, dla fanów, gdzie nie ma miejsca dla dresów i solar, i niech tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakie normalne kluby to sa według ciebie Dla plebsu to jak wytlumaczysz ze w weekendy kluby i dyskoteki sa przepelnione w większości miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a zreszta ciebie z metalowym wygladem nawet by cie nie wpuscili" dlaczego mieliby mnie wpuiścić skoro nawet bym tam nie poszła, nawet jakby mi zapłacili to bym sie nie wybrała do miejsca pełnego nacpanego plebsu podążającego za modą, gdzie zewsząd słychać UMC UMC UMC UMC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dla plebsu to jak wytlumaczysz ze w weekendy kluby i dyskoteki sa przepelnione w większości miast" Są wypełnione plebsem :) nie rozumiesz tego? to źle o nich świadczy że sa wypelnione, bo większość ludzi to tępy podążający za moda plebs :) "To jakie normalne kluby to sa według ciebie " do klubów chodze tylko na koncerty metalowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze to niz /aaaaa! i dalszy nie zrozumiany belkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskoteki kluby są przepełnione bo większość ludzi to plebs podążający za modą która nawet nie zrozumiałaby ambitnej muzyki, więc zapodają disco polo, plebs tańczy, upija się, roocha i jest zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lepsze to niz /aaaaa! i dalszy nie zrozumiany belkot" O czym ty mówisz? Przeciez podałam ci przykład tekstu utworu metalowego, mam go wkleić jeszcze raz? :) Na dno czary z onyksu Wlali bunt i gniew. W echu magicznych zaklęć Spłonął ból. Nagle cicho, bez powiewu, Rozchyliły się ziemskie bramy: Bramy Żądz, Bramy Żądz. Bramy Żądz, Bramy Żądz. W szkliste oko Jahwe Wbiłaś chłód i kwiat, ludzkich trumien kwiat. Chcesz zapłaty swej i szydzić z jego dusz. Władztwo twoje nie zna granic, Idziesz naga wśród milczenia. Z ruin świętych miejsc powstał grób Na nim krzyż i płacz. W szkliste oko Jahwe Wbiłaś chłód. Z twego serca grzechy płyną otwierając ziemskie bramy: Bramy Żądz, Bramy Żądz. Bramy Żądz, Bramy Żądz. Czarownica, Tak cię zwą. Zachowałaś piętno - Skarb lepszy niż niebiański pęk Najcnotliwszych kłamstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tych imprez to ja sobie nie wyobrazam jakiegos spotanicznego wypadu na piwo czy grilla ze znajomymi z metalem w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale czemu uwazasz za plebs ludzi ktorzy wolą inną muzykę A czemu uważasz tą swoją pseudomuzyke dyskotekowo-elektroniczną za jedyna normalną, a metal obrazasz? :D nie widzisz belki w swoim oku a wypominasz drzazge w moim. Gdyby nie wasze obrazanie muzyki metalowej to by nie było tej dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie metal to nie muzyka tylko fascynacja halasem z darciem mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co do tych imprez to ja sobie nie wyobrazam jakiegos spotanicznego wypadu na piwo czy grilla ze znajomymi z metalem w tle" A ja sobie wyobrażam, i mnóstwo innych ludzi klimatach metalu też :) Więc o czym mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty pierwsza zaczelas a ja wysunelem kontrargument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A dla mnie metal to nie muzyka tylko fascynacja halasem z darciem mordy" bo jesteś plebsem co lubi wypowiadać sie na temat rzeczy, o których nie ma zielonego pojęcia :) tak to już jest, plebs obraża rzeczy ambitne bo ich nie rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto zalozyl temat o tym ze czeka na koncert jakiegos szatana i powiedzial coś w stylu a w plebs chodzicie na koncerty feela na dniach waszego zadupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był inny temat, poza tym niby źle napisałam? :) ide na koncert z muzyką ambitną, a feel nie jest muzyką ambitną, większośc ludzi słucha nieambitnej muzyki :) " czeka na koncert jakiegos szatana" czekam na koncert kilku zespołów, więc nie wiem skąd liczba pojedyńcza, tak jakby w metalu dawali koncerty soliści :D Ciekawe jakby to wyglądało, jeden człowiek grający na gitarze, na basie, na perkusji i spiewający jednocześnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak chciałas sie pochwalic to nie trzeba bylo odrazu innych plebsem nazywac gdyby nie to nie bylo by tej gownoburzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze temat wyczerpany /zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×