Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Iladian direct plus

Polecane posty

Gość gość
witam, ja też się dałam nabrać bo był trochę tańszy niż dotychczas kupowany z różnych powodów invag. Więc stosowanie iladianu kosztowało mnie wizytę u lekarza na szybko, bo objawy się nasilały plus leki, a na końcu już sama kupiłam invag. Głupi dwa razy płaci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna3334
ja miałam po iladianie delikatne plamienie ale tylko przez 2 dni, też troszkę się zaniepokoiłam ale w sumie ponadto nic się nie działo. Zakładałam wkładke , żeby nie było śladów po bieliźnie ale tak pozatym to było ok. Nie wiem czym to było spowodowane ale najważniejsze że tabletki pomogły i pozbyłam się problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam!!!! To po pierwsze nie jest żaden probiotyk. Ja dostała jeszcze większego swedzenia po nim a po 3 tabletce plemienia! Jak już dostała się do mojego lekarza to ten mnie mocno ochrzanil że to w ogóle stosowałam. Rozreklamowali to na potęgę i juz wiemy dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie zgubą okazały się zbyt częste irygacje pochwy. Zdecydowanie odradzam ich wykonywania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iladian to pierwsze tabletki dopochwowe po których nie plamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jesteś po prostu uczulona na jakiś składnik?Że to wina tabletek ciężko uwierzyć. Po prostu w twoim przypadku nie pomogły i już. Mnie nigdy nie przytrafiło się krwawienie przy żadnych tabletkach bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie zakupiłam iladian, zaczęłam chodzić na basen, do lata trzeba coś ze sobą zrobić, no i na majówkę wyjeżdżam z boskim chłopakiem :P wiec chciałabym aby było perfekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam z polecenia koleżanki, stosuje już 8 mies i sprawdza się znakomicie, Upławy i swędzenie pochwy to już przeszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iladian brałam na wzmocnienie flory bakteryjnej po licznych przeziębieniach i sprawdził się znakomicie. Upławy i pieczenie mijały bez trudu. Ostatnio byłam u gin na wizycie i wszystko jest w porządku, także jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W składzie nie ma bakterii kwasu mlekowego , więc raczej nie wzmocni nam mikroflory, zdecydowanie lepiej kupić probiotyk z przebadanymi szczepami np. dopochwowy invag, który zawiera bakterie kwasu mlekowego wyizolowane od polek. Po za tym na infekcje najlepsza jest wizyta u ginekologa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegałam po ginekologach i łykałam antybiotyki,które miałam zapisywane.OK efekt był ale na krótko.Za każdą wizytę kasowała mnie moja Pani dr. 100 zł + recepta 25 zł. W aptece dostałam lek bez recepty który miał odbudować właściwą florę pochwy własnie po leczeniu abtybiotykami Lactovaginal.Po raz pierwszy czuję się "wyluzowana" nic mnie nie piecze,nie swędzi i nie mam upławów przez które musiałam ciągle zmieniać wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja urodziłam dziecko cztery lata temu i powiem tak jak korzystam z basenu lub wyjeżdżam na wakacje faktycznie kupuje sobie probiotyk lacibios femina. Jest wygodny w użyciu i jak dla mnie naprawdę skuteczny, naprawdę nie miałam przez ten czas żadnych infekcji. Nie szaleje z lekami i nie przesadzam z probiotykiem. W końcu jeśli ph wraca do normy to nie uzależniajmy się tylko od leków. Na to w jakiej kondycji jest nasz organizm ma wpływ również to co jemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moje 2 koleżanki używałysmy iladianu i żadna z nas nie miała nawrotu infekcji. Wszystkie 3 należymy do szkolnej drużyny pływackiej i dla nas infekcje była zmora. Ale dzięki tym tabletką to już przeszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy razy w tygodniu chodzę na basen, przed pływaniem smaruje okolice intymne provag żelem, po pływaniu podmywam się i powtarzam czynność. Odkąd stosuje żel profilaktycznie nie miałam żadnych problemów intymnych takich jak upławy czy szczypanie/pieczenie. Żel nie jest drog, jest za to wydajny i wygodny w użyciu, dozownik świetnie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka90
dla mnie ten iladian jest mega pomocny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie bardziej skuteczny okazał się lactovaginal. Jeśli chodzi o środki na intymne problemy to ten jest numerem jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam różne rzeczy , również te na receptę ale iladian najbardziej mi odpowiada, jest skuteczny i łatwy w aplikacji, nie kosztuje majątku przez co oszczędzam i nie płace za wizytę u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka_wstańka
iladian na plus, jeszcze mnie nie zawiodl nigdy – nie trzeba szukac czegos nie wiadomo na co, bo to i na takie infekcje, i na takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze by poznać przyczynę infekcji a leczenie będzie łatwiejsze.U mnie problemem była swędząca wysypka.Stosowałam różne preparaty ale w końcu to lekarz ustalił przyczynę.Była to alergia na lateks.Dziś zapobiegawczo stosuje Provag żel i dopochwowy Lactovaginal po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam zapytać o stosowanie http://bazalekow.mp.pl/lek/83665,Iladian-direct-plus-tabletki-dopochwowe tabletek dopochwowych w czasie ciąży, tak zapobiegawczo. Jakie są skutki uboczne stosowania leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowinka
Ja ze względu na nawracające infekcje stosowałam kilka albo nawet kilkanaście różnych preparatów i to z nieco innym składem, ale dopiero ostatnio lekarka zaleciła mi, żebym kupiła iladian direct plus https://www.apteka-melissa.pl/produkt/iladian-direct-plus-kapsulki-dopochwowe-10-kaps,2511.html - bo on podobno cieszy się dobrą opinią wśród kobiet i pomaga im uporać się z równymi dolegliwościami. I faktycznie, po kilku dniach stosowania czuję się bardzo dobrze, na realne efekty będę musiała jeszcze trochę poczekać. Ale jeśli tak będzie dalej, to chyba trafiłam na najbardziej odpowiadający mi produkt... Chociaż najlepiej by było gdybym w ogóle nie musiała nic takiego stosować, no ale jak już trzeba, to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po drugim dniu stosowania nagle zaczęło mnie wszystko piec i swedzciec. Trzeciego dnia dostałam wysypke na całym ciele.. Tak swedzaca, że w nocy drapalam się przez sen na potęgę aż do krwi. Minął tydzień od użycia pierwszej tabletki i teraz wyskakują mi bombek z wodą we wszystkich miejscach ciała w tej chwili mam już je nawet na twarzy. Więcej nic na własną rękę nie bierzcie radzę najpierw do lekarza po radę i jakiś konkretny lek. Masakra... Nie polecam więcej działań nie pożądanych niż leczenie problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×