Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Gdyby kobietom rosła broda

Polecane posty

to nosiłybyście? Czy tylko ja jestem taka chora, że zapusciłabym sobie wtedy brode jak wiking :classic_cool: Mówie oczywiście o sytuacji w której wiekszości kobiet rósłby zarost, i byłoby to normalne, jak u facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby to było normalne, to u każdej rosłaby broda, nie tylko u większości. Twoje pytanie jest tendencyjne, ponieważ wiadomo, że w takim przypadku kobiety nosiłyby brody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego zapuszczasz brud zamiast brody? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 jesteś pozerką, prawdziwe metalówy się nie golą!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba modka też jest metalówą, co chwile coś tu znika:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha nie zapuszczasz i golisz te nogi codziennie. Weź się Kaśka zastanów. Jestem szczęśliwą posiadaczką męskiego zarostu, będącym objawem jednej z chorób i co myślisz, że taki zarost na brodzie woskiem, czy depilatorem potraktujesz? Powodzenia. Taki włos jest gruby, mocny, twardy, jak wyrwiesz to wychodzi bez cebulki (na klatce piersiowej jest to samo, wychodzą bez cebulki) i zaraz odrasta. Pod nosem to się z bólu zesrasz. Na szczęście tam mam tylko meszek. Prędzej kobiety znalazłyby sposób na upiększenie tego zarostu, a nie codzienne golenie, bo depilacja nie wchodzi w grę. Większość nosiłaby "warkoczyki" jak Hientala ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszaniasta nie odpisze, ma lekcję religii w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekcja religii :P Możliwe, ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×