Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jawula

Szkoła muzyczna

Polecane posty

Zgadzam się z Tobą, ja akurat chodzę na lekcje z beatboxu i mogę o tej szkole mówić same dobre rzeczy. Fabryka Muzyki ma bogata ofertę ciekawych warsztatów, na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos slyszal o http://www.akademiamr.com/ ? Jak nauka spiewu (trojmiasto)? zastanawiam sie czy nie poslac tam corki i chcialabym juz wyslac ja do ludzi ktorzy sie na tym znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika990
nie wiem jak fabryką ale ja uczęszczałam przez jakieś 2 miesiące do akademiarocka.pl rewelacyjna szkoła. przerwałam niestety ponieważ musiałam wyjechać ale teraz przynajmniej nie wstydze się czegoś zanucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryśka12
Marika990 ja też tam uczęszczałam. Kiedy byłaś u nich i Gdyni czy w Gdańsku? Akademia Rocka jest naprawdę the best. W końcu ktoś nauczył mnie śpiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że Akademia rocka robi się popularniejsza :-) i bardzo dobrze, bo bardzo sobie chwalę te zajęcia. Nauczyciele to muzycy, którzy zarażają pasją i w każdym odkrywają talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Krawiec
Co do Akademii Rocka, to mogę się wypowiedzieć na temat gdańskiej placówki na Jaśkowej Dolinie. Widać, że uczą tam ludzie z pasją i zależy im żeby swoją wiedzę przekazać dalej. Miejsce jak najbardziej godne polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiek333
Najlepsza jest Akademia Rocka w Gdańsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×