Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelinka1999

Mam 15 lat jestem w ciąży POMÓŻCIE!

Polecane posty

Gość gość
ty serio zamierzasz urodzic i w ogole cie to nie rusza i mozesz normalnie zyc z tym wszystkim??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka urodziła w wieku 16 lat, dziadkowie oszaleli na punkcie wnuczki. Także głowa do góry, nie ty pierwsza i nie ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka1999
A co mam teraz zrobic??? Szok powoli mi mija choć nadal nie mogę zapomnieć o tym chłopaku co mnie rzucił... Jak teraz mam wsparcie rodzicow to mysle ze sobie poradze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzisz sobie. Dbaj o siebie, zdrowo sie odżywiaj i nie denerwuj się. Ojciec dziecka lub jego rodzice będą płacić alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja przeczytałem przed chwilą... Nie wierzę. K'rwa małolaty w ciąży, bo odbiło im z powodu wakacji. Tak będzie z Tobą na zawsze, nie wiem jak można teraz zrobić na złość i wkopać siebie samą, i chłopaka (też jest debilem skoro nie potrafił uchronić swojej partnerki od tego). Jeżeli załamiesz się to zapewne nie ukończysz żadnych studiów i czeka Cię kariera hmm ekspedientki dziewczynko + jakiś konkubent. No cóż powodzenia życzę z małym drącym się gównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dziadkowie jej pomogą w odchowaniu dziecka może skończyć szkole, jakieś studia mogą być nawet zaoczne w może mięć dobra prace i dziecko. Nie zawsze jest jak w bajce ale może wyjść z tego lepiej niż nie jedna z was! Wszystko zależy od niej i jej rodziny. Trzymaj się i dbaj o siebie łykaj koniecznie kwas foliowy i nie ma co dramatyzować, szczególnie ze masz wsparcie w rodzicach. Co do alimentów jak dziecko się urodzi, będzie trzeba pewnie zrobić badania DNA skoro się wypiera, by nie miał podstaw do wywinięcia i wtedy złożycie wniosek o alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam całą rozmowe, myślę że dziewczyna mówi prawdę. Moja kuzynka też urodziła w wieku 15 lat. To nic wielkiego w innych krajach to chleb powszedni. Ewelinko a który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka1999
Lekarka (bo to byla kobieta) powiedziala ze juz 1 miesiac mija !!! Na szczescie tak jak pisalam szok juz minal i po wypisaniu tego wszystkiego oraz powiedzeniu rodzicom juz sie czuje lepiej bo myslalam ze rodzice zrobia wielka awanture ale na szczescie tak nie bylo. Ten chlopak co ze mna byl powiedziec rodzicom powiedzial ze bedzie mi pomagal w miare mozliwosci!!! Mam tylko nadzieje ze nic sie nie stanie mi bo jeszcze jest 8 miesiecy... Wywrocilo mi sie zycie o 180 stopni ale moze dam rade sie ze wszystkim uporac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelinka1999 coś źle piszesz, ciąże lekarz liczy w tygodniach w którym ty tygodniu jesteś? gdyby to był 4 tydz. to teraz dopiero byś miała termin miesiączki. Jeśli miesiąc już minął od terminu miesiączki to jest to 8 tydzień ciąży itd. Musisz się dokształcić w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka1999
A o to chodzi, 6 tydz. przepraszam ale nie doczytalam poprzednich postow. Gdzie mam kupic ten kwas foliowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaba prowokacja... A już chciałam iść po szklaneczke whisky i popcorn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas foliowy kupisz w aptece. I nie słuchaj ludzi. Każdy jest mądry dopóki jego ten temat nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka1999
Dziekuj***ardzo za informacje!!! W takim razie w poniedzialek kupie ten kwas foliowy albo poprosze mame zeby mi kupila. O co chodzi z jakimis prowokacjami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To usónięcie psychicznie odbije się polatach będziesz potem długo płakać z tego powodu.Urodzic i najlepiej jak nie jestes chętna do wychowania to dac do adopcji rodzicom lub rodzinie.U nas był taki przypadek to rodzice przysposobili dziecko córki i po latach jest mama córka szczęsliwa,że nie usunęła.A na przyszłosć nie daje się byle komu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ze ginekolog nie wspomniał ci o tym kwasie foliowym, kupisz w każdej aptece bez recepty, najlepiej jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie czujesz autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka1999
Juz lepiej, jak pisalam nauczycielka wie o tym i jakby mi sie slabo zrobilo to moge wyjsc do pielegniarki albo mama po mnie przyjedzie. On oczywiscie sie wciaz nie odzywa, ale mam oparcie w rodzicach i w tym koledze z klasy wiec nie jest tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawarzyłaś sobie piwa, to je teraz pij. Dziecko urodzic, rodziców poprosić o pomoc, ojca dziecka pozwać o alimenty, zacisnąć dupę i dać sobie i dziecku najlepszą możliwą przyszłość! To nie koniec świata i nie tragedia - najwyżej jak dziecko pójdzie w Twoje ślady, to tuż po 30stce zostaniesz babcią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×