Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ale bulwy dzisiaj u Perfekcyjnej

Polecane posty

Gość gość

Normalnie szok - mówi się że polskie kobiety takie piękne, ale jak widze takie egzemplarze, to się nie dziwię facetom, że szukają kochanek - upasione mamuśki którym ciężko i siebie, i dom ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt ta pani dzisiaj bardzo gruba,ale zadowolona z tego,że taka jest...o dziwo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, można być zadowolonym - wiele grubych ludzi mówi, że są zadowoleni, jak uda im sie odchudzić to mówią, że w większym rozmiarze byli nieszczęśliwi. Ale mnie zastanawia, dlaczego jest tyle młodych grubych mamusiek - przecież naprawdę nie trzeba wiele, by nosić rozmiar 42-44 - bo te dziewczyny to chyba bardziej 52-56...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadajadajada... ciekawe tylko jak wy same wyglądacie? Większość przeciętnych ludzi to pasztety i bater fejsy, a wy właśnie takie jesteście - przeciętne, dlatego nie macie prawa oceniać innych po wyglądzie. Zresztą wygląd to nie wszytko. Ważna jest jeszcze osobowość i co kto ma w głowie. Dlatego puste solaro-tipsiary, które mają swój indywidualny kanon piękna, gryzą często paznokcie ze złości, że w ich przekonaniu brzydkie dziewczyny mają lepszych facetów, a za nimi się tylko karki oglądają, co chodzą jakby mieli kupę w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:39 - nie popadaj ze skrajności w skrajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sie jednak te puszyste Panie komus podobaja skoro nawet wątki ludzie tu tworzą.,może zazdroszczą usmiechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ciekawe, czy one były takie "puszyste" zawsze, czy dostały tej "puszystości" już po ślubie? O gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie taka otyłośc to oznaka braku dbałości o zdrowie, i jak widać często takie niedbalstwo rzutuje też na inne dziedziny - jak dbałość o otoczenie. Nie mówię, że chude szkapy mają perfekcyjnie wylizane chaty, ale jednak gruba osoba bardziej mi się z fleją kojarzy niż szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem szczupła i mam bałagan w domu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×