Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie palicie papierosy i ile dziennie

Polecane posty

Gość gość

Do matek ktore pala ....jakie palicie papierosy i ile sztuk dziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto madrze mysli, na pewno nie pali.Co to za durny temat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś palilam viceroy light, 3/4 paczki dziennie ale juz nie pale pd kiedy w ciąży bylam, do dzis...i juz wiem ze nie wrócę bo to juz 4 lata ponad. Musialam sie pochwalic :) kazdy mówil ze wrócę do fajek a mi sie udalo. Moje dzieci nie musza wąchać tego smrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wrocilam po ciazy i karmieniu... Pale srednio pol paczki dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1a
LD różowe cienkie. Jak jestem w domu to 3/4 paczki, jak w pracy to od chu/ja i ciut ciut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rzucilem 6 miesiecy temu, mimo iz bylem pewien, ze mi sie na pewno nie uda, a od pierwszego dnia bez papierosa nie czulem zadnego glodu, tylko takie dziwne przyjemne uczcucie spokoju, a to wszystko dzieki obejrzeniu filmu allen carr - latwe rzucanie palenia czy jakos tak, mozna znalezc na tor.r.e.ntach, ch.om.ik.ach i innych takich, polecam i zycze powodzenia wszystkich, ktorzy maja zamiar rzucic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5-7 dziennie. kwestia wprawy. i taniej wychodzi. dwie paczki na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://rzucam.stebox.pl/15di6l6 Polecam tego e-booka do kupienia za naprawdę nie drogą cenę. Rzuciłem palenie w niecały miesiąc, czuję się teraz rewelacyjnie, wcześniej nie mogłem zrobić nawet 5 pompek bo brakowało mi tchu podczas ćwiczeń, a teraz mogę normalnie biegać, jeździć na rowerze i pływać. Już się tak szybko nie męczę jak kiedyś, na prawdę, gdyby nie to to nadal bym palił paczkę dziennie i tracił pieniądze na to cholerstwo!! :-) pozdrawiam wszystkich i zachęcam do kupna, bo to może uratować w przyszłości wasze zdrowie. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×