Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość prawdziwa prawda

Prześladuje mnie firma KRUK i Provident, chcą spłaty długu...ale ja nie mam kasy

Polecane posty

Gość gość
to prawda, wam się tylko wydaje jacy to jesteście hop do przodu... a to zwykłe złodziejstwo i chamstwo. To już trzeba mieć taka kur...ska mentalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak. Ta mentalność: wszyscy w koło to złodzieje.. politycy, księża, no wszyscy maja kupę kasy za darmo, naród okradają , o jak ich przeklinacie i czego byście z nimi9 nie zrobili jakby było możzna... tylko jakoś własnego złodziejstwa nie widzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lamusy co nie spłacaja długów nie są warci funta kłaków. kiedyś się natniecie i kruk czy inny jastrząb wam nogi z d**y powyrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ludzie, jak wy możecie tak żyć? Jesteście złodziejami i jeszcze się tym chwalicie. " Popieram Salmonelkę Inna sprawa, że kredyty to zdzierstwo, na złych warunkach, procenty z sufitu, ale skoro bierzesz kredyt, to czytaj na jakich warunkach i dotrzymuj podpisanej umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gigantyczne odsetki dostaną w spadku twoje dzieci i wnuki, dziadzie jeden z drugim" prawda znam paru takich co im się zycie spiep..yło, bo tatuś czegoś nie zapłacił i nagle są gigantyczne długi spadkowe. albo nawet nie po tatusiu ale po jakimś wuju, stryju, dziadku, którego na oczy nie widzieli, nie odrzucili spadku bo nikt nie wiedział ze umarł i nagle kilkadziesiąt tysięcy do zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak udaje się Wam spokojnie spać ??? Jak możecie to robić Waszym rodzinom, jeśli je macie ??? Narażać na nerwy i stres gdy odbierają Waszą korespondencję od komorników czy innych windykatorów ??? Jak można żyć z długami, wątroba Wam nie gnije ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak spać? pewnie tak jak jednemu politykowi na szczeblach władzy, który poza granicami kraju nabrał kredytów i nie spłaca? czyli człowiekowi, który jest częścią współtworzącym prawo a co za tym idzie życie społeczne? był taki minister, dość długo :D kto pamięta jak się nazywał? więc jak elita władzy się nie wstydzi to dlaczego ma wstydzić się zwykły szarak, którego nikt nie zna? :) A co dziedziczenia, po kalkulacji zysków i strat zawsze można spadek odrzucić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to p*****le długi, kredyty :) trzeba cieszyc sie zyciem i kosić frajerów jak sie da :) skoro wierzyciel ma w doopie dług to ja mam za nim latac by mu oddac? Zycie jest zbyt krotkie na takie glupoty :) ci, ktorzy mają tzw ''godność i honor'' zyją jak dziady i zdechną jak dziady, honorowo haha ja tam wole zyc niehonorowo ale byc happy, a wy frajerzy splacajcie moje dlugi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna oddac cos co wzieto z niczego? moge im oddac to samo co mi pozyczyli;) czyli krótko mówiąc pare kolorowanek zrobionych na drukarce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co wam pożyczaja to puste pieniądze czego dowodem jest inflacja wywołana ich pojawieniem sie na rynku. Czyli. Pozyczają pieniadze, których tak naprawdę nie maja. trzeba im zwrócic to nic plus inflacja i już realne odsetki...No chyba, że na to też pozyczycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd tyle firm wg was chętnych do udzielania pozyczek? każdy bank ala bank pseudo bank działa na zasadzie rezerw cząstkowych. pożyczają jedne drugim i sie robi z realnej kasy dzięki nim 1000 razy więcej niż było na początku. Każdy może otworzyć bank. Jest popyt na pieniądz potrzeba tylko producentów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym momencie mogliby wykończyć dowolny kraj. Ale system bankowy to organizm pasożytniczy więc zywiciela nie zabija od razu. Chociaż od tego też są wyjatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłem w łodzi. banków jest wiecej niz zakładów produkcyjnych. dorównują liczebnością sklepom monopolowym. Dodatkowo na każdym słupie propozycja pozyczki za darmo!!! Kurwa...A jakby ktoś jakimś cudem nie zauważył to dookoła słupa jest obława ulotkarzy na takiego delikwenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to wygląda dla obcokrajowca ale pewnie myśli, ze polacy tylko chlają za pożyczone pieniądze. A między bankiem i monopolowym agencja pracy tudzież fundacja pomagająca wykluczonym. Takich cudów nie widziała nawet alicja w krainie czarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze co zrobi "wykluczony" po wkluczeniu to pożyczy pieniądze na "działalnośc". I tak to sie kręci w krainie wiecznych frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak udaje się Wam spokojnie spać ??? Jak możecie to robić Waszym rodzinom, jeśli je macie ??? Narażać na nerwy i stres gdy odbierają Waszą korespondencję od komorników czy innych windykatorów ??? Jak można żyć z długami, wątroba Wam nie gnije ??? Juz pisalem to nie dla kazdego, niejeden by sie powiesil a conajmniej osiwial. Trzeba miec luz i jak tez pisalem pewna wiedze na temat dzialania wierzycieli. Ja np nie twierdze,ze nie trzeba splacic tylko,ze mozna splacic kiedys za dwa,trzy,piec lat jak Ci pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten zyeb znowu sam do siebie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedza i sie ciesza, ze nabrali kredytow i nie splacaja, apotem sie dziwia, ze ich nikt nie chce, a co masz do zaoferowania patolu? brak pracy i długi? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nowe kryterium w doborze partnera: czysty BIK A masz czysty BIK? Bo z brudasami sie nie zadaje:classic_cool: mam nawet pomysł na na portal randkowy. Idealny dobór partnerów na podstawie historii kredytowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tam pisał o odrzuceniu spadku.Ja miałam sytuację, że musiałam odrzucić spadek po ojcu, potem przeszło to na moje dzieci w imieniu których też musiałam odrzucić. Myślicie, że to wszystko za darmo? Na notariusza , akty zgonu, akty urodzenia i jakieś inne koszta wydałam ponad 1000 zł. No ale fajnie komuś się pisze-odrzucić spadek. Pisał też ktoś, że spłaci po paru latach, tylko że wtedy odsetek będzie więcej niż zaciągniętego kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szukaniu partnera chyba w ogole oczywistym jest by nie miec dlugow :O nie wyobrazam sobie, kiedy po ilus tam randkach, romantycznych uniesieniach, palnowaniu wspolnego zamieszkania parter wyskakuje: aha, jest jeszcze taki drobiazg: moja zdolnosc kredytowa lezy i kwiczy, jestem w BIKu, zatem cokolwiek bedziemy brac, czy na nasze wspolne mieszkanie, wesele, podroze, samochody itpto bierzemy na ciebie zlotko, bo ja dla systemu nie istnieje. aha, i oczywiscie bede u ciebie na ubezpieczeniu bo musimy zapomniec o normalnej pracy dla mnie :) aahahahahaha :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale c***ja to ty nie masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×