Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odkryłem miłość do żony na nowo

Polecane posty

Gość gość

czesc. jestem 33 letnim facetem i mam zone o 2 lata starsza ode mnie. jestesmy juz 76 lat po slubie i mamy 5 letniego synka. Poznalem ta kobiete i sie w niej od razu zakochalem, ale 2 lata po slubie zaczela byc mi obojetna. Nie wiem dlaczego, ale czesto ja krytykowalem i bylem nie mily nacodzien. Krytykowalem ja ogolnie za zycie i seks, czasami przychodzilo mi do glowy znalezsc sobie kochanke. Zachowanie to chyba bylo przyczyna spozywania nadmiernie alkoholu. Pewnego dnia na nowo zrozumialem, ze to moja najukochansza kobieta i osoba, z ktora chce spedzic reszte zycia. Nie moge bez niej zyc, jest moim balsamem na zycie. Teraz zona narzeka ze ja mecze i w dzien, i w nocy:). Kocham ja i caly czas chce byc do niej przytulony. Jestem szczesliwy ze ja mam. Kochajcie sie i nie badzie wstosunku do siebie obojetni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nareszcie cos pozytywnego na tym durnym swiecie.Powodzenia i mnostwo szczescia oraz sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki. kocham swoja zone i nie mysle o innych. ona jest najwazniejsza. tylko jak jestem w domu, to ma kuchnie przeze mnie posprzatana. kawke i sniadanko przygotowane, i kanapki do pracy. trzeba zyc razem i starac sie razem, jak sie chce byc szczesliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 letni nieuk, który nawet pisać nie umie, bo byk na byku, chwali się na na forum publicznym jakie to on okazuje miłosierdzie swojej starej żonie, która już mu się znudziła, ale jednak pan i władca zrobi jej łaskę i będzie z nią siedział hahaha. Wiesz co prostaku, normalna kobieta to by takiego nieuka jak ty kijem nie tknęła, bo od razu widać że jesteś kretynem, analfabetą, więc ciesz się że to twoja żona siedzi z takim idiotą jak ty, bo ty jej łaski nie robisz bo jesteś bezdennie głupim facetem i tylko głupia by na ciebie pleciała gimbusie, 33 latku o psychice 12 latka, który wyrzyguje na forum swoje żałosne myśli chorego umysłu, i jeszcze robi byki ortograficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
76 lat po ślubie hmm, jak to zrobiłeś mając tylko 33 lata, ciekawe. Ale chwali Ci się że kochasz żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim momencie przeżyłeś to olśnienie? cieszę, się, że przeżyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
traktował zone jak s****wo i to zupełnie bez powodu a teraz nagle olsnienia doznał :D co za d**ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wszyscy powinniśmy spróbować ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli ktoś nie ma żony tylko jest żoną ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może ma męża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×