Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

niania szuka pracy pomoc domowa

Polecane posty

Gość gość

Witam.Mam na imię Dorotamam 32 lata i na codzień mieszkam w Zabrzu.Od około 6 lat zajmuje sie praca jako niania.Praca z dzięćmi jest dla mnie bardzo ważna.Uważam ze dzieci są nasza przyszłościa i należy je wspierać i otaczać w miare mozliwości czasowych,jak największą iloscia miłości,uwagi,zainteresowania i ogólna troską o ich bezpieczne,szczęsliwe i fajne dziećiństwo.Pracująć jako opiekunka zajmowałam się dziećmi w róznym wieku.Moja pierwszą pracą jako opiekunka była pomoc rodzinie Australijskiej mieszkającej w tamtym czasie w warszawie przy trójce dzieci.Dziewczynka 7 lat,chłopiec 5,i chłopiec 1,5 roczku.Moja praca polegała na ogólnej pomocy rodzicom w codziennych obowiązkach w rozwijaniu i wychowaniu dzieci wsparciu w szkole i zadaniach domowych,w zajęciach pozalekcyjnych na ktore dzieci uczęszczały.W póżniejszym czasie kiedy rodzice nie potrzebowali mojej pomocy jako niania stałam się tam też kucharką,kierowcą,organizatorka spodkań przyjacielem i członkiem rodziny.po trzech i pół latach przepracowanych u Państwa Frairs rodzina postanowiła wyjechac z polski.na pożegnanie dzieciaczki zostawiły mi referencje A ja przyjecham sie jako niania do Agnieszki i Warena oferując swoją pomoc przy czteromiesięcznym chłopczyku.Praca 50 godz tyg, Ogólna opieka Nauka podstawowych czynności tj siedzenie,jedzienie samodzielne ,raczkowanie pozniej chodzenie,wspone spędzanie czasu na łonie natury i nauke otoczajacych nas zwierząt,przedmiotów ludzi przyrody.Spedzanie czasu na pracu zabaw gdzie dziecko ma kontakt z rówieśnikami co za tym idzie sprzyja prawidłowemu rozwojowi.Dobieranie poszczególnych zabaw pod wiek dzieciatka.Wspolne czytanie Po dziesieciu przepracowanych mięsiącach współpraca pomiedzy mną a rodziną była nienaganna obustronnie i trwałaby nadal jednak moja sytuacja zyciowa uległa zmianie i przeprowadziłam się do Zabrza.Na dowidzenia dostałam referencje Po kilkumięsięcznej przerwie zaczełam prace w katowicach u Państwa Rayne i Jacob rodziny amerykańskiej Tam pod swoje skrzydła dostałam małego aniołka dwumięsiecznego chłopca.Moja praca polegała na ogólnej opiece.Zapewnieniu chłopcu zabawy troski miłości zainteresowania pokazania mu tego co dla niego nowe i nieznane.Pomoc w nauce raczkowania, chodzenia, jedzenia ,picia,i poprzez dostosowanie rozrywki do wieku chłopca.W czasie kiedy chłopiec spał,ja zajmowałam się domem tj,pranie gotowanie sprzątanie zakypy itp.Kiedy przyjmóje sie do nowej rodziny,i poznaje nowe dzieci.Nigdy nie staram sie zastępywać rodziców bądż opiekunów.Jestem tam po to by,urozmaicic im czas spędzany bez nich,po to by nauczyć ich czegoś innego.I wypełnic im dzień tak by to one przedewszystkim były spelnione i szcześliwe. Obecnie szukam stałej pracy moimi dodatkowymi atutami sa: -znam jezyk angielski w stopniu komunikatywnym -mam prawo jazdy kat b -od wszytskich poprzednich pracodawców posiadam referencje -jestem po szkole gastronomicznej -moja pasja jest śpiew i czytanie Zapewniam ze jęsli dacie mi Państwo szanse przyjać sie do pracy jako niania razem uda nam się spedzić fajnie i pouczajaco czas w otoczeniu dzieci i razem wspolnie zrobimy wszystko aby ich dziecinstwo było bezpieczne i takie jak powinno być. Jeśli mają Państwo do mnie jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem,badż co zawsze zadać je osobiście ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×