Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Pewnie myślicie że moja stopka to cytat jakiegoś rapera

Polecane posty

Gość gość
lekkie, bo tekst jest naprawdę tragiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdziwienie, że to utwór metalowy i, że komuś się podoba. Brakuje tam tylko rymowania "się" z "cię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo muzycznie jest dobry :) i ten tekst mimo iż grafomański, jak jest śpiewany brzmi dobrze, podobnie jak na przykład teksty Furii :) A jaki miałby to być utwór skoro nie metalowy? :D podejrzewasz mnie o wklejanie do stopki czegos innego niż metalu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podejrzewam....po prostu zapomniałam, że istnieje kiepski metal. Furia też ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego uważasz że Voidhanger i Furia to kiepskie zespoły i "ssą" skoro zbierają same dobre recenzje? Voidhanger to projekt muzyków Infernal War, czołowego polskiego zespołu black metalowego :) no chyba że jesteś jedną z tych co lubią cukierkowe granie, a wszystko co ciężkie i brudne uwazają za słabe, bo delikatne uszka nie zniosą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo słuchając muzyki lubię wsłuchiwać się w tekst, a w tym wypadku bolą mnie uszy. Może jakby zatrudnili dobrego tekściarza to faktycznie byłoby dobrze - na razie to jest ten sam poziom co dzieciaki piszące teksty dla swoich garażowych kapel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwila, Sabaton też zbiera dobre recenzje...hipokryzja? Jak zwykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo słuchając muzyki lubię wsłuchiwać się w tekst, a w tym wypadku bolą mnie uszy. " Przecież w 90% utworów metalowych teksty są bezsensowne - jak nie rycerzach i smokach albo wojnie to o jakichś turpistycznych tematach typu trupy i szatan. Teksty Furii i voidhangera dotykają przynajmniej filozofii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o smokach można napisać tak, żeby było ciekawie. Gdyby tak na to patrzeć to Tolkien byłby kiepskim pisarzem bo nic tylko jakieś hobbity i pająki na sterydach. Ten tekst jest przesadzony, próbuje być "głęboki" (a wyszła kałuża dla przewrażliwionych) i kiepsko napisany. Takie jest moje zdanie - jak ktoś nie umie pisać tekstów to niech zatrudni tekściarza. Swoją drogą niezły argument...jak na kogoś kto zachwala metal pod słońce dziwnie mało zainteresowana jesteś tym o czym są utwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×