Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaa1238

Trening,tylko od czego zacząć

Polecane posty

Gość knighley
ja zaczynałam od programów treningowych dostępnych na yt. mnóstwo tego jest.. z obciążeniem czy bez. do wyboru do koloru :) potem jak zaczęłam brać piperine forte to wystarczył mi tylko basen 3 razy w tygodniu a i tak zrzuciłam 5 kg w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj poszukać na jutubie ćwiczeń, bierz do tego therm line hydrofast by wzmocnić spalanie tkanki tłuszczowej. Trzymam za ciebie mocno kciuki. Jak bedzie wytrwałośc to i bedzie boskie ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strój to ważna sprawa, wiadomo, ale jeszcze inna kwestia, warto zaopatrzyć się w odpowiednia ilość wody. Dziennie trzeba wypijać około 2l wody, najlepiej oczyszczonej która ma odpowiednia ilość elektrolitów i minerałów. Ja pije Veroni Hydration.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim warto zainwestować w odpowiednie suplementy. Osobiście polecam Largomass, który bardzo mi pomógł w stworzeniu idealnej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do treningów należy również dobrać odpowiednie suplementy wspierające Nas, dlatego polecam zakupienie largomass, dla osób które celują w wzrost masy mięśniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy jakichkolwiek treningach polecam stosowanie suplementu Largomass umożliwiającego stworzenie idealnej masy mięśniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim najpierw dieta. Nie musisz iść od razu do dietetyka ale nie zaszkodzi jeść zdrowo i o określonych porach :) Możesz też nauczyć się robić zdrowe przekąski. Ja często zaglądam tutaj http://sportsempire.pl/ jak nie mam pomysłu na zdrowe danie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poziomie początkującym nie obejdzie się bez pomocy trenera. Bo jak inaczej nauczyć się prawidłowej techniki? No nie ma szans na szybkie efekty. Ja swojego trenera znalazłam tutaj: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe  Nie ma wygodniejszej wyszukiwarki trenerów na całą Polskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.plI zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia!Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz… Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody! PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolaola4
A ja polecam zaczęcie ćwiczęń od przejścia się na siłownie. Motywacja jest większa i można się zapisać na zajęcia z intruktorem. Wiadomo że fajnie też poćwiczyć w domu przed komputerem jednak to nie zastąpi nam osoby, która będzie miała kontrolę nad tym czy dobrze wykonujemy ćwiczenia. Poza tym jest wygodniej, jest dużo sprzętu do ćwiczeń i dodatkowo często na siłowniach są też lodówki z jedzeniem i przekąskami po treningu, ja najczęściej jem produkty z lodówki SportFood. Dzięki temu odpada nam sporo pracy przy przygotowaniu jedzenia po treningu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fadrela
Może warto zacząć od skompletowania dobrego sprzętu do ćwiczeń? Sprawdź sobie na k- sport, rzeczy mają rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×