Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chusta czy gondola

Polecane posty

Gość gość

Chusta czy gondola co i dlaczego bezpieczniejsze dla zdrowia dzieciaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam jedno i drugie i niestety tylko rece byly odpowiednie. Dzieciak wrzeszczal jak opetany. Teraz ma 3 lata i juz na szczescie w foteliku siedzi i mozemy dalej pojechac bo wczesniej to trauma byla. Przy drugim dziecku gondola sie sprawdzila tzn chcial w niej lezec. Byl duzy wiec chusta odpada bo bym kregoslup stracila zreszta po cc dlugo bolalo wszystko i tylko z wozkiem spacerowalam uwieszona na raczce i placzaca przy kazdym kroku jak wariatka bo bol byl niemilosierny. Dla kazdego cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego ale mam mieszane uczucia jesli chodzi o noszenie malucha w takiej chuście. Czy to dla niego aby jest napewnozdrowe i bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam chustę i wózek też. Używałam zamiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja głównie w chuście, bo córka w wózku tylko płakała. Teraz na zimę to ciężko z chustą chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie wiem czy to zdrowe dla dziecka tak samo mam wątpliwości co do tych wielorazowych pieluszek z otulaczami i wkładami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie była i chusta, i gondola- wózek lepiej się sprawdzał kiedy poruszałam się komunikacją miejską, mały się wkurzał kiedy siadałam a on był przywiązany, no i czułam się pewniej. Za to chusta na wszelkie spacery, bieganie po urzędach czy lekarzach czy małe zakupy, poruszanie się w centrum wózkiem to kosmos- choćby na najbliższych dwóch ulicach samochody parkowały na chodniku tak że momentami wózek się nie mieścił, w sklepach wąskie drzwi, bramki, schodki... Po prostu było mi wygodnie, i to bardzo a synek bardzo to lubił. Zawsze po 15-20 min. zasypiał. A noszenie w chuście pochwaliła i pediatra, i położna (a obie raczej starszej daty), i ortopeda, więc zakładałam że pozycję ma zdrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym ,czy chusty są zdrowe dowiemy się jak dzieci z bumu chustowego podorastają. Jak na razie niech inni sobie eksperymentują. Nawet ortopedzi nie mają wyrobionego zdania na ten temat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gondola jest wygodniejsza dla dziecka, a chusta dla rodzica. Czyja wygoda jest ważniejsza? Każdy rodzic powinien sam sobie odpowiedzieć na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

polecicie jakieś fajne chusty i nosidełka ? jakie są wg was najlepsze ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parola

no to zalezy czy twoje dziecko już siada czy nie, czego wymagasz dokładniej. Jak dla mnie to całkiem fajnie na początek spisze się chusta, fajne mają na luna dream, zwłaszcza teraz, jak przeceny są na black friday to warto coś sobie zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×