Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks grupowy a uczucia w związku

Polecane posty

Gość gość

Witam 18 lat i jestem ze swoim chłopakiem już parę miesięcy i od pewnego czasu uprawiamy seks. Jakiś miesiąc temu zaproponował seks w trzy osoby: On, Ja i jego kolega. Byłam sceptycznie nastawiona ale ostatecznie się zgodziłam. Tydzień temu zaproponował by do naszej trójki dołączył jeszcze jeden jego kolega i tak spotykamy się teraz we czworo. Boję się, że zaczynam przestawać traktować swojego chłopaka jak chłopaka a tylko jak jednego z kolegów, z którymi uprawiam seks. Co zrobiłybyście na moim miejscu? Chciałabym by tylko mój chłopak był dla mnie ważny mimo uprawiania seksu z kilkoma mężczyznami jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy będziesz ten seks uprawiała z dziesięcioma znikną wątpliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebujecie czwartego? Jeden sadzi ci w /c/i/p/ę drugi w /d/u/p/ę trzeciemu robisz laskę. Mi być mogła walić w tym czasie. Mogę też zapiąć twojego chłopaka, nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie preferuje seksu a/n/a/l/n/e/g/o, robię im loda i daję w /c/i/p/k/ę jest super. Tyle że najlepiej mi jest z kolegą, a nie z chłopakiem, ma takiego wielkiego, czuję go bardzo, to uczucie rozpychania jest nie do opisania. Uwielbiam go ssać i pić jego soczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fascynujące. a teraz idź zażyj psychotropy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10.52 nie podszywaj się pode mnie pytam poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, twoje odczucia są normalne. Taka kobieta uprawiająca seks grupowy czuje się podobnie. Musisz po prostu się przełamać i pozbyć oporów. Twój chłopak zaprasza kolegów aby poczuć się pewniej. To normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to normalne, że uprawiam seks z kilkoma mężczyznami jednocześnie i moje odczucia są prawidłowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chciałabym by tylko mój chłopak był dla mnie ważny mimo uprawiania seksu z kilkoma mężczyznami jednocześnie." - a ja żebyś wreszcie nie ściemniała, miernoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że moja /c/i/p/a jest na tyle pojemna że mieści dwa bolce. Niestety chłopami w takim układzie dochodzą bardzo szybko, za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje odczucia są prawidłowe - takie jak u wszystkich kobiet uprawiając seks grupowy. A ten rodzaj seksu jest już obecnie powszechny, więc normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.00 nie podszywaj się pode mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się pod nikogo nie podszywam. Wyjaśniam autorce tematu dlaczego ma takie odczucia, i że to są normalne odczucia. Najważniejsze aby przełamała wewnętrzne obawy i nie miała oporów przed tą formą współżycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się nie wstydzi. Burdele umierają, brak nadstawiających tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencje towarzyskie / kluby go-go to już przeżytek w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu lubię być dobrze /z/r/u/c/h/a/n/a. Czy jest w tym coś złego? Zazdrościcie mi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wszystkie dziewczyny tak mają. To normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzech zawsze powoduje cierpienie mam na myśli sex przedślubny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks przedślubny nie powoduje mniej cierpienia niż seks poślubny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata7
Tak można kochać jednego faceta, a bzykać się w grupie. Mój jest wspaniały, przystojny, inteligentny, niestety ma małego f/j/u/t/k/a, dlatego mamy kolegę który od czasu do czasu zasadzi mi swojego ogórka, ma naprawdę spory sprzęt. Mój facet jest wówczas z nami i uczestniczy w zabawie. Kocham go bardzo, on mnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie chcialabyś ogiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko nie przejmuj się to normalne. Jak dojdziecie do 5 to wtedy się poważnie zastanów co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×