Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Konsultant tel.

Polecane posty

Gość gość

co o tym myślicie? poniekąd wiem jak jest, ale ja nie mówię tu o pseudofiremkach, ale dostałam całką fajną propozycję pracy na tym stanowisku od długoletniej firmy w tej branży za 1800-2000 zł brutto, + prowizję (w tej akurat średnio wierzę)..no bo wiecie, trudna sytuacja, wzięłabym w sumie, ale jak sądzicie ? czy dać sobie spokój ? i czy każdy sobie poradzi? mówią, że mam dobry głoś i dobrą dykcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako praca tymczasowa to może być. Ale za jakieś parę miesięcy (jeśli tyle wytrzymasz) radzę rozejrzeć się za czymś lepszym. Call Center strasznie wypala zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołajka1987
Ja pracuję w call center. Praca nie jest zła, ale chętnie porobiłabym coś innego, bo po pierwsze: kształciłam się w zupełnie innym kierunku, ale na rynku pracy jest przesyt, a po drugie: nie do końca spełniam się w tej pracy. Ale przynajmniej zarobki ok, więc nie jest aż tak źle ;). W dzisiejszych czasach luksusem jest mieć jakąkolwiek pracę. Tutaj można poczytać sobie co nieco o wadach i zaletach takiej pracy: http://www.praca-andrychow.pl/porady-dla-pracownikow/340/praca-na-call-center-wady-i-zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×