Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego on się tak zachowuje ?

Polecane posty

Gość gość

spotykam się z pewnym facetem od 2 miesiecy. problem w tym ,że czasem przez jakiś czas okazuje mi duże zainteresowanie np bardzo częst pisze, dzwoni, a jak się spotkamy to niby teoretycznie wszystko jest fajnie, ale po tym spotkaniu on odzywa się rzadziej... np teraz ponad dzień milczy... nie wiem skąd taka huśtawka? czy może mu na mnie nie zalezy? watpie żeby była to kwestia czasu bo jak dłużej sie nie widzimy pisze pomimo pracy ( zreszta ma tam przerwy).. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ty za dużo oczekujesz, może jesteś dla niego tylko koleżanką, a nie potencjalną partnerką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym chciała to wiedzieć czemu tak jest, mam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanką? no nie jest to platoniczna, koleżenska relacja... poszliśmy do łóżka tzn spedzilismy ze soba 5 nocy i są jeszcze czułe gesty , słowa z jego strony jak " kochanie, tesknię, myślę o tobie" Itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy te słowa nic nie znaczą? wiem ,że nie można wszystkich brac na super poważnie ,ale nie wydaje mi się żeby tym mi okazywał ,że jestem dla niego koleżanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, czyli łóżeczko już było, nie wziąłem pod uwagę, bo to dopiero 2 miesiące ;) Czego ty oczekujesz po tak krótkim czasie od faceta? Być może jesteś koleżanką z bonusem? Pytałaś go w ogóle czego chce i jak wyobraża sobie wasze relacje, czy wyszłaś z założenia że jak się bzyknęliście, to jesteście już parą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pytałam ,ale myślałam ,że to oczywiste ,że mnie traktuje jak kogoś wiecej... a ile mam czekać? poszłam z nim do łóżka po ponad miesiącu randek ( bo znalismy się dużo wcześniej) wiec nie uważam żeby było to bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po tym spotkaniu on odzywa się rzadziej... np teraz ponad dzień milczy..." x hahahah to jest dobre, ponad dzien milczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie mam nic do tego kiedy poszliście do łóżka, bo to wasza sprawa i nie potępiam. Ze swojego męskiego punktu widzenia mogę powiedzieć tak, byłem w 3 rodzajach relacji z kobietami, związek, przyjaźń i układ, w opcji numer 1 i 2 kontakt z dziewczyną miałem cały czas i co dzień, w układzie kontakt był głownie przed spotkaniem, a po spotkaniu chwila ciszy i tak w kółko, więc wielce prawdopodobne że jesteś potrzebna facetowi głównie do jednego. To że czasem używa czułych słówek typu kotku, kochanie, itp... może ma taką ochotę, może daje mu to jakąś namiastkę tego czego szuka, a może robi to celowo, bo wie że takie słówka działają na kobiety i że wy większą uwagę przywiązujecie do słów faceta niż do jego zachowania. Najlepiej to rozwiać swoje wątpliwości, zapytaj go wprost co do ciebie czuje i czego chce, czy chce związku, czy traktuje to jak typowy układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pytałam ,ale myślałam ,że to oczywiste x To nie jest oczywiste, faceci myślą zupełnie inaczej niż kobiety i właśnie z takiego waszego podejścia robią się problemy "bo ja myślałam" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa a skąd my mamy to wiedzieć, to twój facet! Jacy ludzie są teraz strasznie głupi, wchodzą w związki i nawet nic o sobie nie wiedzą, nic dziwnego że jest tyle rozwodów i samotnych mam, a czasem wystarczy pogadać i wie się na czym się stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×