Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy waszym zdaniem chce się rozstać ?

Polecane posty

Gość gość

Widzieliśmy się ostatnio przedwczoraj ( spotykamy się ponad 2 miesiące) , on mówił ,że dobrze nam razem i w seksie i w rozmowie, że jest mu tak dobrze ze mną ,że to niebezpieczne bo jak nie będe sie chciala z nim spotkać to będzie bardzo smutny.. więc wydaje mi się ,że ostatnie spotkanie było udane... po tym spotkaniu pisał chociaż jakoś mało to napisał 3 smsy ,ale nie dzwonił itd jak zwykle. napisał w tych smsach ,że było cudownie , że jestem wspaniałą kochanka i takie tam, że myśli o mnie.następnego dnia rano tzn wczoraj tez napisał czułego smsa ,ale też ,że bedzie miał mało czasu tego dnia i od wczoraj cisza... sądzicie ,że może chce urwac kontakt? czy to zachowanie jeszcze tym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jestes kochanka dla niego? Ile masz lat kobieto? Ma zone, dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma żony jest wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci w każdej sprawie! Testowanie wierności,rozwody,zdrady, badania DNA, badania wariografem, porwania, ustalenie miejsca pobytu, poszukiwania mienia i osób, wykrywanie kamer,podsłuchów, oprogramowania szpiegowskiego... Z NAMI DOWIESZ SIĘ PRAWDY! Dostarczymy dowodów, dzięki którym szanse na wygraną rozprawę wzrosną wielokrotnie! Jesteśmy zespołem doświadczonych detektywów i prawników. DOJAZD DO KLIENTA, CENY USTALANE INDYWIDUALNIE- NA PEWNO SIĘ DOGADAMY ZADZWOŃ: 572611122 e-mail: biuro@veritas24.pl JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI 24/7 ZA KAŻDEGO KLIENTA, KTÓREMU NAS POLECISZ 20% DLA CIEBIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×