Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niejędrne piersi

Polecane posty

Gość gość
Gdzie ona ma baranie 20% tkanki tluszczowej? Ty chyba w mozgu masz tylko 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten żel może być dobry, ma jakieś tam aktywne składniki w składzie, ale takie żele tak naprawdę to nie przyniosą nigdy jakiś diametralnych zmian i taka prawda :P To już prędzej ćwiczenia, ale sterczących cycków nic nie przywróci :P Dlatego wolałam spytać facetów czy takie lubią niż co mi pomoże, bo wiem że nie ma takich specyfików, chyba że jakaś chirurgia, ale na to bym się nigdy nie zdecydowała :P ewentualnie na kwas hialuronowy ale na to nie mam pieniędzy póki co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodząc na saunę nie widziałem żeby kobieta miała niejędrne piersi.Sauna chyba poprawia wygląd ich skóry i ją naciąga lub temperatura tak działa na cycki że ich wygląd się poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju no bo na saunę publiczną chodzą tylko takie co maja dobre cycki, inne się wstydzą, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie musi coś w tym być bo jeszcze nigdy w saunie nie widziałam takich cycków tylko same ładne i jędrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry masaż wystarczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę systematycznie na saunę gdzie wszyscy saunujemy sobie na golasa i wydaje mi się że to wy same sobie stwarzacie problemy tam gdzie ich nie ma.Jakoś nie zauważyłem żeby któraś z kobiet miała nieładne cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szukam problemów tam gdzie ich nie ma, ja lubię swoje piersi mimo wszystko, ale napisałam, że ten facet mi tak powiedział, czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widok cycków zależy od ich ułożenia.Niekktóre kobiety umieją ich ułożyć.To jest sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mężem jeste na każdym badaniu nawet pochwy i powiedział nam o masowaniu przez meża po okresie piersi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie dzięki saunie poprawiłam sobie wygląd piersi.Bardzo dobrze działa na nie wejście na kilka lub kilkanaście minut do sauny,po wyjściu bardzo zimny prysznic lub zimny basen.Powtarzamy te czynność 3 lub 4 razy.Pływanie również poprawia jędrność biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014.11.17 Z mężem jeste na każdym badaniu nawet pochwy i powiedział nam o masowaniu przez meża po okresie piersi!!! XXXX A kiedy pójdziesz do psychiatry, zboku od grupowego badania cipki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, i zapomniała/eś dodać, że byłaś dziewicą a mąż prawiczkiem, zawsze to piszesz przecież, chory łbie :D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś na jednym z naturystycznych portali nie widziałem aby któraś z kobiet miała małe czy niejędrne piersi.Chyba jak zwykle przesadzacie i same sobie wymyślacie wady tam gdzie ich niema. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klubie Łaźnia jeszcze nigdy nie widziałem aby któraś z kobiet mogła pomyśleć że jest coś nie tak z jej piersiami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do klubu łaźnia przychodzą kobiety które maja wyjątkowo ładne ciało, więc się nie dziwię że nie widziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz mieć ładne,jedrne piersi to poćwicz sobie na silowni rozpiętki na ławce płaskiej,rozpietki na maszynie baterfly,wyciskanie sztangielek na ławce płaskiej,przenoszenie sztangielek za głowę leżąc na ławce.Chcesz mieć ładną , jędrną pupę poswicz przysiady ze sztangą, hak maszynę,wykroki że sztangielkami,wyciskanie na suwnicy,martwy ciąg na prostych bogach,przysiady z obciążeniem pomiędzy nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×