Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak słońca

Zniechęcona do życia..

Polecane posty

Gość brak słońca

Mam 30 lat, pracę, której nie lubię i faceta, którego nie postrzegam jako partnera na całe życie. I zaczynam mieć wrażenie, że już mnie nie cieszy, że już niewiele mi się chce. Czy są tu ludzie z podobnymi spostrzeżeniami. Jak sobie radzicie? Jak wyiść z tego marazmu, zniechęcenia? Jak znowu zobaczyć słońce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę co Ci napisać ale fakt faktem, że w takiej sytuacji trzeba dużo odwagi żeby "przemeblować" życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez drzwi po gazetę. I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da się wogóle coś rozpocząć na gruzowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że da. To czy się Ci uda zależy od tego jak bardzo masz tego dość. Zacznij robić coś o czym nigdy nie pomyślałaś. Zacznij szukać nowej pracy w wolnej chwili, zapisz się na jakieś kursy, które będą dla Ciebie ciekawe i być może przydadzą się w CV. Zacznij sugerować partnerowi co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny zmieniaj swoje zycie poki jestes mloda!!!! jesli nie teraz to kiedy?????? nie masz dzieci, nie jestes po slubie, prace mozesz zmienic, wszystko lezy w twoich rekach! ja podjelam bardzo duza zyciowa zmiane poltora roku temu i kazdy mi mowil: trawa nie jest zielensza tam gdzie nas nie ma, ale teraz kazdy zazdrosci mi ze mialam tyle odwagi by zmienic swoje zycie i dobrze na tym wyszlam! nie masz nic do stracenia a jak nie sprobujesz to mozesz zalowac przez cale zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×