Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do kolesi

Polecane posty

Gość gość

Jak widzicie, ze obiekt waszych westchnien paraduje z innym, ktory jest jej facetem, dajecie sobie spokoj, czy mimo wsyztsko probujecie swoich sil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona pozniej do mnie napisala majla, w ktorym o cos tam zapytala. Odpowiedzialem jej bardzo sucho. Dobrze zrobilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty oczywiscie chcesz wiedziec czy wzbudzasz zazdrosc w takim chlopaku czy sie bedzie staral o ciebie czy odpusci i czy ty zerwiesz ze swoim chlopakiem, to czy ten drugi bedzie toba bardziej zainteresowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji mężczyzna zachowuje stoicki spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby nie ma takiego wagonu którego nie da się odczepić ale daj se siana po co rozpierniczać komuś związek jest zajęty to mówi się trudno nic nie poradzisz jeśli wykazuje jakieś zainteresowanie tobą można spróbować ale jeśli jest zapatrzony w swoją laskę to odpuść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stoicki spokój, czyli nie robi absolutnie nic. Tylko czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedoj/ebanie mozgowe.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to na co czeja ten ze spokojem stoickim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"obiekt waszych westchnien" - licealne czasy przypomniały mi się. :) Trzeba ładnie zaprezentować się, od czasu do czasu o sobie przypomnieć (przypadkowe spotkania) i czekać. Wtedy tego nie wiedziałem, szanowałem wybór dziewczyn aż tak bardzo, że kiedy te o mnie przypomniały sobie ja olewałem je. Teraz już wiem, że wystarczy czekać, a jeśli to nie zadziała trzeba zaakceptować wybór kobiety i zapomnieć o niej. Zauważyłem jeszcze, że jak magnes działa facet u boku innej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
Pokazywać siebie tylko z dobrej strony. Czasem zaczepić poflirtować. Być jak przyjaciel. Gdy tamten odejdzie bądź gotów. Choć wiem wymaga to wytrwałości, ale nie możesz być desperatem proszącym o jej uwagę. Bądź wyzwaniem to ona musi się starać. Możesz też podrwić lekko z niej, pokazać też z inną koleżanką. Ona ma być niepewna co do Ciebie na mieszać jej w głowie by ciągle myślała o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×