Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem mama i zakochalam sie

Polecane posty

Gość gość

Jestem po rozwodzie z wuny meza,zdradzal mnie i nie wytrzymalam kolejnego razu. Mamy 3je dzieci,4,6 i 8 lat. Ostatnio spotkalam fajnego faceta,umowilismy sie 2 razy a ja mu nie powiedzialam ze mam dzieci...ehhh co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarka57658
eh, kobieta z 3 dzieci niestety nie brzmi zbyt zachęcająco, z drugiej strony musisz mu powiedzieć i czym szybciej to zrobisz tym lepiej dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem mamą, też mam trójkę dzieci i nie czuję potrzeby ukrywania tego faktu. Czego się boisz? Ze facet się wystraszy i ucieknie? A na cholerę Ci ktoś taki potrzebny. Mężczyzny se poszukaj, a nie chłoptasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam kobietę po rozwodzie właśnie z trójką dzieci. Zakochała się kilka lat temu w chłopaku młodszym od niej o 7 lat (miał wtedy 25). Są ze sobą już kilka lat, urodziło im się czwarte dziecko i szczerze? Nie znam bardziej kochającej się rodziny:) Więc warto powiedzieć! Jeśli facet ucieknie- nie masz czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chloptasia? A jaki facet rzuci sie na kobete i bedzie wychowywal i lozyl na 3 nie swoich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ze masz dzieci? Ja miałam 3 byłam po rozwodzie juz kilka lat jak poznałam obecnego partnera . Jest młodszy o 5 lat:) nasz wspolny synek ma 2 miesiące razem jesteśmy 3 lata i ciągle tak samo mocno zakochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś jesteś z facetem raptem 3 lata, a piszesz o tym mocnym zakochaniu tak,jakbyście byli ze 30 lat razem ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo miłość ty zwykła chemia i przechodzi po 2 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 2-3 latach to przechodzi zakochanie a nie miłość. Miłość to nie tylko chemia. To także akt woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam rozdwódki z dziećmi do stałego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zajrzeć do literatury nt.rozwoju miłości (np. Wojciszke). A odpowiadając autorce - im wcześniej przedstawisz temu mężczyźnie swoją sytuację rodzinną, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi bardziej jest potrzebna wiedza jak znalezc milosc a nie ją "rozwijac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014.10.17 Jaki facet? Taki, który kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×