Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ukryta  prawda

Postanowiłam, że otworze własny biznes KANTOR WYMIANY WALUT

Polecane posty

Gość gość
Największy problem to pewnie kapitał startowy, najgorszy jest zawsze początek. Teraz przy liczbie ludzi wyjeżdząjących za granice to naprawdę może być złoty interes. A w jakim miejscu otwerasz, bo to bardzo ważne. Tu jest lista miejsc na które mógł byś zwrócić uwagę -> http://www.business-catalog.pl/kantor-co-jest-potrzebne-by-go-prowadzic/ Daj znać jak idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podjąłem decyzję i otwieram. www.kantortarnobrzeg.pl Mam nadzieję, że wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poskits
To ciężki temat - konkurencja jest ogromna. Wydawało się, że kantory internetowe rozwalą system, że stacjonarne nie będą mieć szans, a wygląda to całkowicie inaczej. Dla przykładu - sieć Kantory Plus, przy trasie A4. Spread nawet niższy niż pół grosza na euro, cena waluty tańsza niż online. I teraz - czy jesteś w stanie działać przy tak minimalnych stawkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wymianę na dobrykantor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnij o opłacie za ochronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radbi
Chyba teraz to już nie jest to taka prosta sprawa. Kantorów online jest bardzo dużo i trudno się przebić nowej firmie. Ja np. wymieniam już od lat na Amronet i nie zamierzam zmieniać go na inny, bo mają najlepszą, jak dla mnie ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Myślę,że warto otworzyć swój kantor. Wymagania jakie są stawiane przyszłym właścicielom to niekaralność, przynajmniej rok pracy w banku przy transakcjach walutowych oraz ukończenie szkolenia z zakresu działalności kantorów. Ciekawy wpis znalazłam na blogu pewnej dziewczyny ->http://komunikacjarynkowa.pl/kantor-sposob-na -biznes/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucciano
Obawiam się, że może być trudno się przebić. Teraz jest na rynku kilka większych kantorów, które już mają zaufanie klientów, jak np. Amronet i ludzie raczej niechętnie korzystają z kantorów nowych, niesprawdzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biznes może i dobry, ale musisz się liczyć z tym, że Polska może wejść do strefy EUR i wtedy jak dobrze nie zakombinujesz nie będzie to już taki dochodowy interes. Sama nawet się zastanawiam jak sobie poradzą z tym kantory internetowe i czy nie znikną z rynku. Mam nadzieję, że tak się nie stanie, bo gdyby nie Pluskantor.pl sporo bym przeplacała na wymianie PLN/CHF. Mam więc nadzieję, że one już obmyśliły na w razie czego jakiś plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furtelado
A konkurencja? Nie obawiasz się? Zauważ, że kantory internetowe teraz bardzo tanio sprzedają walutę- zobacz np. Gieldawalut.com. Musiałabyś czymś klientów przekonać- albo cenami albo jakąś praktyczną funkcjonalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecjowalady
Fakt, jak klient ma już zaufanie do jakiegoś kantoru-jak np. ja do Amronet, to ciężko będzie go przekonać do innego. Dodam, że oczywiście kantor musiał wypracować sobie to zaufanie- rzetelnością oraz cenami lepszymi niż u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukryta prawdo lepiej opowiedz co dzisiaj zjadlas, a nie o jakis kantorach nawijasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×