Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marysia27

Kamil i Tomek

Polecane posty

Hej jestem Marysia mam 20 lat i mam pewien problem miłosny. Z Kamilem poznałam się w liceum początkowo byliśmy wobec sb bardzo obojętni pojawiały się tylko delikatne uśmiechy zwykłe cześć co później przerodziło się w związek byliśmy ze sobą pół roku nagle między nami stanął mój kolega Tomek który urzekł mnie swoim stylem bycia komplementami jakimi mnie obdarzał i się zauroczyłam niestety zostawiłam Kamila dla Tomka. Tomek był fajny i bardzo przyjazny polubiłam go i to chyba za bardzo on sb nic z tego nie robił pojawiła się jego była dziewczyna i ja zostałam na lodzie:-( Kamil znów pojawił się w moim życiu od tak. Tomka nie chciałam znać było wszystko jak w bajce między mną a Kamilem byliśmy razem na balu maturalnym i znów poczułam się potrzebna i kochana . Jednak nigdy nie możne być za dobrze znów odezwał się Tomek z przeprosinami ze chciałby porozmawiać i wyjaśnić wszystko uległam spotkałam się i znów Kamil został odsunięty na bok wiem ze to okropne co zrobiłam Kamilowi traktowałam go jak zabawkę mam tego świadomość i teraz sb to uświadomiłam ze dla takiego frajera zostawiłam faceta który mnie bardzo kochał i nie wyobrażał sb życia be zemnie :-( I chciałam chociaż nim porozmawiać wyjaśnić ale on nie chce a ja tęsknie i mam straszne wyrzuty sumienia. Poradźcie co zrobić albo czego nie robić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×