Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czuję pogarde do ludzi którzy bawią się w ten sobotni wieczór w klubach

Polecane posty

Gość gość
ty za to tracisz czas na siedzeniu w internecie i pisaniu glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wpuściliby cię nawet do takiego klubu gimbazo xD ale nie martw się zostają ci spędy dla brudasów http://bi.gazeta.pl/im/3/8024/z8024223Q,Fani-na-koncercie-wielkiej-czworki-trash-metalu.jpg AHAHAHAAH :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty za to tracisz czas na siedzeniu w internecie i pisaniu glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki: nie martw się, takiej pogardy jaką ja do ciebie czuję nie jesteś w stanie sobie nawet wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie żadna. i tak nigdzie nie wyszłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wpuściliby cię nawet do takiego klubu gimbazo xD" Nie jestem gimbazą, i nawet bym tam nie poszła, bo sie brzydze, nie potrafisz czytać? "ale nie martw się zostają ci spędy dla brudasów" Czym miałabym sie martwić, skoro koncerty metalowe to jedne z najfajniejszych rzeczy na świecie? Klimat jest niepowtarzalny i jest tam grana dobra muzyka, w przeciwieństwie do tych spędów plebsu w klubach z muzyką elektroniczną. Nie mówiąc o tym, ze takie imprezy elektroniczne to prawdziwe spędy bydła, bo na przeciętnym koncercie metalowym, nie ma za dużo ludzi, jest max kilkaset, ale ty myślisz pewnie że jedyne koncerty metalowe to koncerty metallicy i nie wiesz, jak scena metalowa jest rozwinieta, ani nie wiesz że w każdym dużym mieście w polsce jest miesięcznie kilka-kilkanascie mniejszych koncertów, na które przychodzą oddani fani a nie plebs podążający za moda :) Zdjęcie spoko, nie wiem co w nim jest nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'nie wiem co w nim jest nie tak ' odp: ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie martw się, takiej pogardy jaką ja do ciebie czuję nie jesteś w stanie sobie nawet wyobrazić" dlaczego czujesz pogarde? "co za różnica umc umc czy to metalowe rzężenie?" Jeśli nie widzisz różnicy między plebejskim umc umc, a niszową muzyką instrumentalną, to jesteś jeszcze głupsza niz myślałam broken. Pomijając już fakt, że klimat i całokształt koncertów metalowych jest tak skrajnie inny od tych umc-umc spędów, ze tylko kretynka taka jak ty może uważać ze to żadna różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elektronika jest fascynujaca, dla mnie to przyszlosc muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co dajecie zaciesz temu czemuś? ono uwielbia jak się je wyzywa itd. Takie hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna fanka braci
brokeninside87 hahahah xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiadomo, że dużo, muza dla mas. tipsów nie zapomnij nakleić" Takich mas, że tak tych wszystkich koncertach łącznie jest mniej niż 10 tysięcy osób, a w klubach z elektroniką bawi sie jednocześnie pewnie połowa całego plebsu w tym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzyka ktorej sluchasz wywiera wplw na twoja podswiadomosc uczy twoje ''ego'' nietolerancji, przesmiewczosci, wyzszosci nad innymi taki przekaz podprogowy ma ta muzyka, niestety bedziesz jej sluchac to bedziesz sie w tym kierunku zmieniac zrobisz sie mowiac laickim jezykiem snobem ktory nie akceptuje ani kultury, ani patriotyzmu, ani tradycji, nie wspominajac o innych wartosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czuję pogardę dla Twojej nietolerancji... jedni lubią muzykę elektroniczną, inni metal czy disco polo, a jeszcze inni w sobotni wieczór czytają książki... wszystko jest dla ludzi. Nie rozumiem dlaczego przeszkadzają Ci upodobania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zrobisz sie mowiac laickim jezykiem snobem ktory nie akceptuje ani kultury, ani patriotyzmu, ani tradycji, nie wspominajac o innych wartosciach" Tradycji nie szanuję, bo uważam wszelkie tradycje za głupote. Ale poglądy mam patriotyczne, interesuje sie historią naszego kraju i znam ja w znacznie wiekszy sposób niz 99% debili pseudo-polaków z jakich składa sie populacja Polski, którzy interesują sie tylko "melanżem", tipsami i serialami w tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a jeszcze inni w sobotni wieczór czytają książki" to ja :) "Nie rozumiem dlaczego przeszkadzają Ci upodobania innych." a czemu im przeszkadzają moje upodobania? Słowo "brudas" w odniesieniu do fanów metalu uznajesz za tolerancyjne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"co za różnica umc umc czy to metalowe rzężenie?" x nawet cięższy metal ma jakąś linię melodyczną w przeciwieństwie do umca umca dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zakładasz taki temat gdzie na dzień dobry ziejesz nienawiścią to co się dziwisz, że wyzywają cię od brudasów? Mają głaskać po główce? Ludzie mają w d***e to jakiej słuchasz muzyki, co lubisz tylko przestań innych obrzucać błotem to oni też przestaną- proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×