Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czuję pogarde do ludzi którzy bawią się w ten sobotni wieczór w klubach

Polecane posty

Gość gość
Ja nie pisałam nic o brudasach, tylko o nietolerancji... to była moja pierwsza wypowiedź. Mi nie przeszkadzają upodobania innych. To, że nie lubię np. disco polo, oznacza, że go nie słucham, a nie, że gardzę ludźmi, którzy go słuchają, albo samą muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy są nietolerancyjni, tylko ty się tak zachowujesz i to otrzymujesz w odpowiedzi. Zwyczajnie lubisz się żreć z innymi, spoko fajne zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość osób w klubach to jakieś tępe techno-zj/eby. Nie znam inteligentnej osoby, która słuchałaby techno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaszatanistka jestes zj****a, bo akurat muzyka klubowa moze byc bardzo dobra, zazwyczaj leca tam hity, ktore leca w radiu a niektore sa naprawde dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, że świat jest różny, barwny, ludzie są różni i mają różne zainteresowania, gusta. Gdyby wszyscy byli tacy sami, byłoby nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja nie pisałam nic o brudasach, tylko o nietolerancji... to była moja pierwsza wypowiedź. Mi nie przeszkadzają upodobania innych. To, że nie lubię np. disco polo, oznacza, że go nie słucham, a nie, że gardzę ludźmi, którzy go słuchają, albo samą muzyką." A ja nie pisałam o tobie, tylko o tym, że dlaczego mam być tolerancyjna dla osób, które są nietolerancyjne dla mnie i dla moich upodobań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro fani metalu przyjmują taka postawę jak ty to się nie dziwię. Sama słucham absolutnie wszystkich rodzajów muzyki zależnie od nastroju i sytuacji. Muzyka to nie tylko kultura ale i rozrywka więc nie zawsze musi nieść głęboki przekaz. Przestań się czepiać innych to inni odczepią się od ciebie. Tworzysz niepotrzebne prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka a geje?? Lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dlaczego mam być tolerancyjna dla osób, które są nietolerancyjne dla mnie i dla moich upodobań?" Hipokrytka. Przeczytaj temat który założyłaś i sobie odpowiedź. Zmieszałaś innych z błotem a teraz pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasiaszatanistka a geje?? Lubisz?" Uważam że to prywatna sprawa każdej osoby, ale nie ma sie co oszukiwac że homoseksualizm nie jest chorobą 🖐️ Jest, dlatego nie popieram małżeństw homoseksualnych ani tym bardziej adopcji dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hipokrytka. Przeczytaj temat który założyłaś i sobie odpowiedź. Zmieszałaś innych z błotem a teraz pretensje." tych, co już w latach 80 nazywali metali brudasami, tez zmieszałam z błotem, mimo iż wtedy nie zyłam jeszcze nawet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak grochem o ścianę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie odpisuje na moje posty, glupia peezda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Muzyka to nie tylko kultura ale i rozrywka więc nie zawsze musi nieść głęboki przekaz." ale ja nie twierdze, że powinna mieć głęboki przekaz. Po prostu muzyka klubowa i kluby i zabawa w nich budza we mnie obrzydzenie.tak po prostu jest. Mysle że osób, które twierdza że koncerty metalowe to "spędy brudasów", obrzydzonych metalem, jest znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo jestes slaba, jestes ograniczona tylko do sluchania metalu, twoje horyzonty muzyczne sa na marnym poziomie :) Ja wole pogadać z kimś kto słucha elektroniki niż z kimś kto słucha metalu, ciągle ŁUBUDUBU nikt mi nic taki nie powie ciekawego o muzyce, bo jest zwyczajnie OGRA NICZONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×