Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakup laptopa

Polecane posty

Gość gość

Witam. Pewnie były już takie tematy, ale wole założyć świeży i mieć aktualne opinie. Planuję zakup laptopa i nie wiem za bardzo co wybrać. Jedyne na co jestem zdecydowany to firma- Toshiba. Sprzęt ma mi służyć do korzystania z Internetu i słuchania muzyki i youtube. Filmów nie oglądam, w gry nie gram. Cena do 1800zł. Dobrze by było jakby ekran miał pow. 17 cali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toshiba ma dobre i dupne modele. Rozszerz na Della i Asusa, będzie większy wybór lepszej nieraz jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Asusie też słyszałem dobre opinie, dlatego jak nie Toshiba to ewentualnie Asus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama marka to nie wszystko. możesz miec della z dupnym procesorem, który Ci sie szybko zrypie i jakiś gorszy z dobrymi parametrami, który będzi działał dłużej mojemu znajomemu asus właśnie zdechł, bo miał jakiś kijowy procesor, czy tam coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nie znam się :) Wiem, że Asus i Toshiba robią dobre laptopy, Dell też nie jest zły, a wystrzegać się powinno Acera. Miałem starego HP i nie był zły, ale miał już zbyt słabe parametry na dzisiejsze czasy i chcę kupić coś z ww. firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej firmie używa się dużo laptopów. wszystkie sa dell. uważam że są dobre, na drugim miejscu stawiam lenovo, (ja mam właśnie lenovo) na trzecim toshibę na czwartym asusa no a acer na dalekim końcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×