Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie to dziady w anglii co macie to

Polecane posty

Gość gość

wy biedaki wstetne patrzcie jak się żyje w cywilizowanym kraju i co zatkało kakao bo u was tylko smród i UK Tak sobie żyje ja a wy dziaduchy śmierdzące w rozpadającej się ruderze.jestem szczęśliwy że mieszkam w cywilizowanym kraju a nie w anglii gdzie bieda i smród. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/53/Ostrava%2C_Poruba%2C_Hlavní_třída%2C_výškové_paneláky.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codzień dziękuje bogu że jestem tu a nie w anglii gdzie pewnie bym biedę klepał tu żyje się spokojnie.w anglii byłbym nikim tam to tylko wykorzystywanie człowieka i traktowanie człowieka jak śmiecia. dlaczego bo uk dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu kim jestes? W tesco na kasie czy moze jednak w media markt na akcesoriach? Haaaa nędzarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz dlaczego tak powiedziałeś bo mi zazdrościsz bo pewnie siedzisz w UKu i płaczesz w tym gównianym kraiku że nie możesz żyć jak człowiek tylko żyjesz jak śmieć. a twoja egzystencja to tylko kasa kasa kasa kupujesz rzeczy ale cię nie bawią bo mieszkasz w kraju wyścigu szczurów gdzie każdy jest dla siebie wilkiem.i kupujesz tylko po to by pokazać się a nie dlatego że ty tego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co to studiuje w Polsce ale i tak mam wiecej od ciebie biedaku :D 1500 na rękę i z mamusia pewnie mieszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak żyjesz w polsce to co sie wypowiadasz zrobiłem ten temat by żyłka pękła tym co siedzą w anglii i biede na codzień widzą że można żyć cywilizowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy na to patrzę chcę mi się tylko płakać czemu w anglii mamy taką okrutną i przerażającą biedę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz niedlugo wam w PL bezrobocie podskoczy do 80%, jak zjada wam wszyscy ci, ktorzy dzieki benefitom do wyplat, zyja w UK. HO to zabierze, wiec w przyszlym roku bedzie akcja powroty. Zobaczymy jak bedziecie wy w PL dziadowac, jak nagle chetnych na wasze miejsce pracy bedzie nie 100 a 2000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^Co ty nie powiesz tepa strzalo. Jackowski jestes czy Wrozbita Maciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj angielskie gazety a nie polskie z polskiego sklepu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie ciesze, ze takie dziady marudne sa w PL i ze z checia wyjezdzaja z UK. Nieudacznicy, ktorzy nie potrafia sie odnalezc na emigracji, pewnie bez jezyka, sa popychadlami dla innych. Ja tam zyje tu jak paczekw masle, mam swietna prace, piekne mieszkanie, super partnera i jezdze na wakacje 4 razy do roku. Zadaje sie z ludzmi na poziomie i tez moje rozrywki sa na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art

Życie w PL to taplanie się w gooownie. Już Chopin i Mickiewicz wiedzieli, że stąd trzeba jaknajszybciej spier/da/lać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeju

Fakt.....nie tylko oni zwinęli podkowy. Miliony ludzi wyjechały stąd w pogoni za normalnością. Historia polskiej emigracji to dziesiątki milionów ludzi od niepamiętnych czasów. I to dalej trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×