Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jak urządzić salon?

Polecane posty

Gość Milka

Polecam jakąś fajną fotoapetę z fajneobrazy.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takich praktycznych porad to mogę Ci doradzić, żebyś w oknach w salonie zamontowała plisy okienne Nafi. One się sprawdzą, gwarantuje ci to 🙂 Są praktycznie, o wiele praktyczniejsze niż rolety, cene mają korzystną, a do tego wyglądają mega stylowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roleta wolnowisząca jest chyba najlepszym wyborem. Ja kupowałam swoje w Lestore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2021 o 21:42, babka2012 napisał:

Z takich praktycznych porad to mogę Ci doradzić, żebyś w oknach w salonie zamontowała plisy okienne Nafi. One się sprawdzą, gwarantuje ci to 🙂 Są praktycznie, o wiele praktyczniejsze niż rolety, cene mają korzystną, a do tego wyglądają mega stylowo.

Też je mam! 😄 są bardzo fajne i dobrze się sprawdzają w codziennym użytkowaniu. No i właśnie: kolejnym dużym plusem jest cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Szukam inspiracji na aranżacje salonu w salonie ma być narożnik w literę „U”, stolik kawowy i TV (być może ze ścianką) nie chodzi mi o rozmieszczenie ! chciałabym żeby salon był przytulny ale np odpada jasny narożnik, bo wiem że mogą dosyć szybko pojawić się drobne zabrudzenia wszędzie widzę tylko szarości i beże w połączeniu z pudrowy różem a bardzo lubię ten kolor (wprawia mnie w dobry nastrój ) i chciałabym go mieć w salonie jako dodatek Może zainwestować w tapetę we wzór geometryczny https://tapetujemy.pl/wzory/tapety-geometryczne ? 

Może macie jakieś ciekawe połączenie kolorów w salonie ? Chętnie zobaczę wasze kreatywne aranżacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×