Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka 1990

Dałam dzisiaj na mszę

Polecane posty

Pytam poważnie a nie głupie odpowiedzi :) zamierzam zrobić licencjat z pedagogi, magister z historii a doktorat np. z wiedzy o społeczeństwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspierasz mafie i pedofilów ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta chciała wygrać na loterii. Dała na msze i prosiła Boga o pomoc by wygrała milion. I ciągle czekała i czekała, i czekała. W końcu, kiedy starość ją dopadła, umarła i stanęła przed nim zapytała: Panie Boże, dałam na msze, prosiłam cie o milion z wygranej, a ty mi nic nie dałeś. - Dobra kobieto, powiedział jej Bóg, nie mogłem ci tego dać bo ty nie skreśliłaś żadnych liczb i nie kupiłaś żadnego kuponu na loterii. Tak jest i z tobą, leniwa kobieto. Bóg pomaga tym ,którzy dają sobie sami szansę i uczą się by coś osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobito, ty cały dzień jesteś na forum. Nigdy niczego nie osiągniesz w ten sposób i nie tłumacz się tłumoku warunkami bo jak się czegoś bardzo pragnie, to cały wszechświat w tym pomaga. Ucz się bez szansy pisania tu! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panu Bogu kasa nie jest potrzebna i wystarczy modlitwa ,ksieza zbieraja na tace od biednych ludzi a oni maja kase od watykanu i nie musza brac od ludzi banda zloczyncow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×