Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego kobiety w polsce są takie brzydkie

Polecane posty

Moze mi sie wydaje, ale abstra...ac od urody, Polki maja poczucie wlasnosci, chca tradycyjnej rodziny, nie akceptuja pewnych zachowan i tak w zasadzie nie sa za rownouprawnieniem.A kobiety z innych krajow nie chca "papierka" tylko dziecka i moze spadac, jak facet chwali inne laski to mu przytakuja i moze by ja zaprosic na trojkacik, nie prosza o pomoc (=rownoprawnienie=przewale sama tone wegla bo dam rade) a jak facet wroci pijany w trupa i umazany szminkami to zamiast zrobic awanture jak Polka by zrobila to przyniosa mu jeszcze zimne piwo i oklad na leb.Tak wiec Polki sa roszczeniowe i klotliwe, zamiast pozwolic chodzic na popijawe i dziewczynki i robic wszystko w domu samej bez szemrania, zarowno obiad jak i remont 

Słowianki polki Rosjanki i ukrainki to dominatorki które robią z faceta pantofla który je nosi na rękach a dlaczego ? A dlatego że mężczyźni ze wschodu są biedni a wschodnie kobiety piękne i dlatego taka ukrainka dzięki urodzie ma wybór mężczyzn na całym świecie a taki Ukrainiec sashka który zarabia mało musi stanąć na głowie żeby taka ukrainke do siebie zwabic , natomiast na zachodzie to kobieta zabiega o faceta bo tam natomiast mężczyzna jest bogaty a kobiety mało urodziwe i to one muszą udowodnić że musi wybrać ja a nie jakaś inna kobietę z biedniejszego kraju , 

Dlatego kobiety ze wschodu to rozpieszczone księżniczki a kobiety z zachodu same latają za facetami 

To mit że polki rosjanki ukrainki są lepsze od kobiet z zachodu, przez to że są piękne mają wysokie wymagania 

Polki mają strasznie wysokie wymagania ale jeszcze większe wymagania od Polek mają Rosjanki i ukrainki które są chwalone za urodę na całym świecie dlatego przyjeżdżają tam mężczyźni z całego świata na łowy, taka Rosjanka czy ukrainka ma wybór jak w supermarkecie

Napisano (edytowany)

Taka ukrainka nie wyjdzie za byle biednego polaka jak może przyjechać po nią szejk arabski i do końca życia smażyć się na złotej plaży obwieszona diamentami 

Połowa żon bogatych Arabów to Rosjanki i ukrainki dlatego że tam krąży mit że to boginie urody 

Ewolucja tak stworzyła kobiety ze im piękniejsze tym bardziej wybredne

Edytowano przez Drpaolita

Napisano (edytowany)

Kobiety wydają masę kasy na urodę żeby poznać mężczyznę który jest kimś a nie wieśka z budowy 

Dlatego natura jest okrutna piękne kobiety idą na żony bogaczy a brzydkie kobiety idą na żony biedaków, skoro masz brzydka żonę znaczy że masz słaby status ekonomiczny i nie stać cię na piękna boginie

Pamiętajcie piękno kobiety idzie w parze z pieniędzmi mężczyzny

To jest jeszcze z czasów pradawnych gdzie mężczyzna który przynosił najwięcej mięsa miał najlepszą samice do rozrodu 

Więc drogi polski cześku nie narzekaj że masz brzydka żonę skoro nie masz pienidzy na na lepsza 

Edytowano przez Drpaolita

Dnia 19.10.2014 o 20:41, Gość gość napisał:

Dlaczego polskie kobiety są takie głupie,materialistyczne,wulgarne gdy kobiety z innych krajów słowiańskich zachwycają swoją urodą która nie ijest sztuczna.

Z tym materializmem u polek to nie szarżuj bo większość polek pracuje nawet jak ma rodzinę i dzieci, W Rosji czy na Ukrainie u naszych sąsiadów kobieta siedzi w domu a chłop robotaje, a nawet jak Rosjanka pracuje i to i tak się nie dokłada facetowi bo ma wschodzie kobiety mówią "moje pieniądze to moje pieniądze a pieniądze mojego męża to nasze pieniądze " to wynika z kultury Europy wschodniej gdzie kobieta za to że gotuję i wychowuje dzieci ma profit w postaci tego że nie musi utrzymywać domu , W Polsce to że kobieta utrzymuje dom to norma na wschodzie oznaka patologii i tego że mąż pewnie pije bo porządny sam utrzyma 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować