Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robię nie tak.

Polecane posty

Gość gość

Wiem, że nie ten dział, ale potrzebuje opinii kobiet. Mogę robić błędy, ponieważ nie mieszkam w Poslce, moja mama jest Polka dbała o to, żeby uczyć nas polskiego. Mam też dziewczynę Polskę no i właśnie tu jest problemem. Mamy po 22 lata. Znamy się od stycznia tego roku. Naprawdę jest coś w niej co nie pozwala mi przestać o niej myśleć. Zakochałem się. Moja dziewczyna cały czas jest taka wycofana. Wiem o niej wszystko, a jednak nie wiem nic. Jedyna intymność jaka nas łączy to pocałunki. Wiadomo, że nie chce seksu na pierwszej randce. Nigdy nie została u mnie na noc. Jak się pozwoli przytulić to naprawdę święto. Powiedzcie mi jak mam przełamać tą barierę ? Co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaufanie to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zrobilbys gdyby twoja dziewczyna nie byla Polka? Czy chcesz powiedziec zePolka jest taka no trendy? Jest ok. Staraj sie przekonaj ja ze zaslugujecie na siebie i na swoja milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co bym zrobił ? Szczerze nie wiem. Pierwszy raz spotykam się z takim ,,przypadkiem". Tylko właśnie jak jej udowodnić, że zaslugujemy na siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×