Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto zostać technikiem BHP?

Polecane posty

Gość gość

Czy warto iść do szkoły policealnej na kierunek "technik bhp"? Czy będzie po tym praca? Jak myślicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bo kto zatrudni technika skoro może mieć magistra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie praca na pewno, to nie jest zadnej pusty kierunek jak te humanistyczne. Jest masa firm, która zajmuje się bhp i maja tam naprawde cala mase usług, wiec musi tam pracowac duzo ludzi, nie ma wyjscia. No sama zobacz http://szkoleniabhpopole.pl/uslugi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Nie wiem czy warto. Teraz każdy może przeprowadzić szkolenie BHP bez żadnego wykształcenia. Wystarczy, ze pobierze darmowe dokumenty z http://land.e-forum.pl/branzabhp/?promo=3532/14&f=email w nich jest wszystko opisane i zawarte wszystkie dokumenty. Ja często z nich korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, jest duuuzo firm, które się tym zajmuja i to jest posada, która zawsze będzie na czasie, nigdy dla takich osob nie zabraknie pracy, wiec nie ma się co zastanawiac. Przejrzyj sobie po prostu w necie ile jest firm tego typu, już ktos nawet podal te www.szkoleniabhpopole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi983
Zapotrzebowanie będzie zawsze, a praca ciekawa. Myślę, że w turystyce i technologii będzie wzrastać nabór, no i też w świecie medycznym, itp. Bardzo ważne stanowisko, przy tym odpowiedzialne, ale można mieć po tym naprawdę interesującą pracę. Ja idę na to do Delty Edukacja w Bytomiu. Nauka całkowicie bezpłatnie, a to dla mnie istotny argument, dla którego wybrałam tę szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto isc na studia w tym kierunku albo zrobic jesli masz wyzsze. Poza tym nie. Nie masz wyzszego,musisz miec doswiadczenie i to duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto. Może potem znajdziesz pracę w bardzo dobrej firmie zajmującej się szkoleniami BHP w pracy i bezpieczeństwem przeciwpożarowym safetyexpert. pl/szkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek002
Bhpowiec jest potrzebny w każdej pracy. Na pewno nie zaszkodzi zrobić sobie takiej zaocznej szkoły policealnej. Jest na rynku ich teraz na prawde dużo. Z tego co sie orientuje to z bezpłatnych jest np Omega w Katowicach, maja oddzial chyba tez w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja chodziłam tam do Poznania ale na florystyke. Bardzo ciekawe zajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem w Delta Edukacja na BHP i jestem bardzo zadowolony. Zdobyłem wiedzę teoretyczną połączoną z wieloma zajęciami praktycznymi. Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również myślę, że warto. Ja akurat skończyłem Omegę, spoko szkoła. Hmmm o tej Delcie też słyszałam, że jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się ciągle zastanawiam czy opłaca się robić tego technika. Wydaje mi się, że z takim papierkiem jest teraz gorzej ze znalezieniem pracy niż kiedyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem technikiem bhp i już lata temu weszły w życie przepisy, wg których osoba zajmująca się bhp musi być po studiach w tym kierunku i zaocznie musiałam skończyć podyplomowe z bhp. Nie wierz tym, którzy piszą, że każdy może prowadzić bhp, nie wierz tym szkołom policealnym, sprawdź przepisy kto może być specjalistą, kto inspektorem bhp. Ale technikum warto zrobić tak czy siak, bo szczerze mówiąc mnie dało znacznie większą wiedzę niż te studia. Zrób technikum, a później zaoczne studia z bhp. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie, ze warto. ostatnio u nas w firmie przeprowadzali szkolenia dwaj panowie z bhp consulting na chłodnej i widac bylo ze to jest ich pasja, ze to lubia. jak opowiadali o tych wszytskich przepisach to to nie bylo suche, a raczej takie pelne prawdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę Plus Edukacja we Wrocławiu. To szkoła która wyróżnia się na tle pozostałych. Uczciwe zasady, dużo kierunków darmowych. Super jest też to, że zajęcia odbywają się w centrum miasta. Prowadzą je świetni nauczyciele przyjaznie nastawieni do słuchaczy. Dużo zajęć praktycznych i co też jest wielkim plusem mają wysoką zdawalność egzaminów zawodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoc kazda forma potrzebuje swego bhpowca wiec z praca nie powinło być problemu. zapisz sie do pLus edukacji we wrocku. tam szkola trwa 1 i pol roku i nic nie płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polik080
to bardzo potrzebny zawód na rynku pracy bo duże firmy potrzebują swoich bhpowców na etat. ten kierunek można zrobić np: w szkole policealnej we Wrocławiu np: w Plus edukacja trwa 1,5 roku, zajecia tylko w weekendy i to co 2 tygodnie. no i nauka za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej warto. Ja technika bhp robiłam w policealnej szkole dla dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory/ w systemie zaocznym (weekendy) i dostałam świetną pracę w hucie w mojej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytapiasz stal czy ją walcujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości firm jest dział bhp, ja w takim pracuję, a skończyłam kierunek technik bhp w szkole policealnej dla dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory. Wielu przydatnych rzeczy się tam nauczyłam, które teraz na bieżąco wykorzystuję w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Warto, u mnie w firmie tez pytaja aplikantow o chociazby kurs bhp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zuza
Jak szukasz odpowiedzi na to pytanie to przeczytaj sobie ten wpis: https://zak.edu.pl/aktualnosci?phrase=bhp Wybierając dla siebie zawód powinniśmy kierować się naszymi zainteresowaniami. Więc jak uważasz że tematyka BHP Cię interesuję to czemu nie wybrać tego zawodu. Bez problemu powinieneś znaleźć pracę po skończeniu studiów lub technikum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×